Sahne Ücretleri Belli Oldu

Ramazan bayramına sayılı günler kaldı. Konser anlaşmaları yapan ünlü sanatçıların sahne ücretleri ise ağızları açık bıraktı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da ünlülerin akıllara durgunluk veren servet ücretleri merak konusu oldu. Bayramda rekor ücretlerle sahnede olan ünlülerin nerede sahne alacağı ve ne kadar kazanacağı belli oldu.

İşte Dudak Uçuklatan Sahne Ücretleri;

Ünlü şarkıcı Gülşen İstanbul, Antalya, Kıbrıs, Berlin’de sahne alacak. Gülşen’in sahne ücreti ise 10 milyon TL olacak.
Pop müziğinin divası olarak alınan ve güçlü sesler arasında yer alan Ajda Pekkan ise bayramda Kıbrıs’ta sahne alacak. Usta sanatçının alacağı ücret ise 8.5 milyon TL olacak. 

Sahne performansı ve şarkılarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ise Kıbrıs ve Antalya’da sahne alacak. Sanatçının alacağı ücret ise 7 milyon TL olacak. 

Şarkıcı Melek Masso da bayramda sahne alacak sanatçılar arasında yer alıyor. Kıbrıs’ta sahneye çıkacak olan sanatçının alacağı ücretin ise 5 milyon TL olduğu ortaya çıktı.

Güçlü sesiyle ve şarkı yorumuyla bilinen sanatçı Funda Arar da bayramda sahneye çıkacaklar furyasına katıldı. Ünlü sanatçı Kıbrıs’ta vereceği konserinden 1.5 milyon TL kazanç elde edecek. 

İstanbul Kartal ve Büyükçekmece’de konser verecek olan ünlü sanatçı İrem Derici'nin kazancı ise 1 milyon 800 bin TL olacak.

Kayseri'li Ünlü Oyuncu Baba Oldu! Kayseri'li Ünlü Oyuncu Baba Oldu!

Şarkıları ve güçlü sesiyle gündemde yer alan Yıldız Tilbe ise İstanbul ve Kıbrıs’ta sahneye çıkarak 4 milyon TL kazanacak.
Şarkıcı Alişan ise Kıbrıs ve Alanya’da sahneye çıkarak 2 milyon 750 bin TL kazanacak.

Kaynak: Haber Merkezi