Ünlü sanatçı Safiye Soyman'ın şarkıcı ve aynı zamanda iş insanı eşi Faik Öztürk'ten sevenlerini üzen haber geldi. Ünlü sanatçının beyin kanaması geçirdiği ve vücudunun sol tarafının felç olduğu öğrenildi.

Ünlü Sanatçının Beynine Pıhtı Attı, Felç Geçirdi!

Safiye Soyman ve Faik Öztürk sanat dünyasına renk katan isimler arasında yer aldı. Safiye Soyman ile 2000 yılından itibaren birlikte olan ve magazin dünyasında eğlenceli kimliğiyle tanınan Faik Öztürk bu kez eşiyle yaptığı çılgınlıklarla değil yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme geldi.

Samimi ve doğal halleriyle hafızalara kazınan Safiye Soyman ve Faik Öztürk çifti bu defa güldürmedi. 61 yaşındaki Öztürk'ün yaşadığı sağlık sorunlarının ardından beyin kanaması geçirmesi sanat camiasını derinden üzdü.

NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı! NOW’da Hayal Kırıklığı Bitmiyor! O Dizi İçin Final Kararı!

Ünlü Sanatçının Beynine Pıhtı Attı, Felç Geçirdi!

Ünlü bir markanın yeni ürününün tanıtımı için düzenlenen davete katılan çiftten gelen haberlere göre 2018 yılında kalp krizi geçiren ve beş tıkalı damarına operasyon yapılan Faik Öztürk, 20 gün önce Bodrum'da beyin kanaması geçirdiğini ve bu nedenle de vücudunun sol tarafında felç meydana geldiğini belirtti.

Faik Öztürk aynı zamanda sevenlerini sevindirecek bir haber vererek Ankara'da fizik tedavi gördüğünü ve artık eski sağlığına kavuşmaya başladığını ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi