Ünlü şarkıcı Bengü’nün Van’da verdiği konser esnasında saldırıya uğraması gündeme bomba gibi düştü. Şarkıcı "Ne Mutlu Türküm Diyene" sözleriyle konserini bitirince Bengü'ye pet şişe yağmıştı. Yaşanan bu saldırı sosyal medyada büyük yankı uyandırırken aynı saldırıya sanatçı Cem Adrian’da maruz kaldı. 

Ünlü Şarkıcı Bengü’den Sonra Cem Adriana’da Çirkin Saldırı!-1

 ‘Kültür Yolu Festivali’ kapsamında sahne alan Cem Adrian'ın sahne aldığı Van Atatürk Kültür Parkı'ndaki konsere binlerce vatandaş katıldı. Bir önceki akşam sahne alan Bengü’nün konserinde yaşanan gerginliğin ardından geniş güvenlik önlemlerinin alındığı konserde, Cem Adrian hayranlarının alkışları arasında sahneye çıktı.

Tahliye Olması Beklenen Dilan Polat İçin Mahkemeden Şok Karar! Tahliye Olması Beklenen Dilan Polat İçin Mahkemeden Şok Karar!

Ünlü Sanatçının Yüzüne Ped Şişe İsabet Etti!

 Şarkılarını seslendiren Cem Adrian’a, kim tarafından atıldığı belli olmayan bir pet şişesi fırlatıldı. Yüzüne pet şişe isabet eden Adrian, konserine devam etti. Kendisine saldıran kişiye hitap eden Cem Adrian'ın, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Siz iletirsiniz ona, bayağı çalışmış olmalı ki hedefi tam doğru vurdu" dedikten sonra konserine devam etmesi kalabalıktan büyük takdir topladı.

Ünlü Şarkıcı Bengü’den Sonra Cem Adriana’da Çirkin Saldırı!

'Bir İki Dikenden Sebep Bahçeye Küsülmez'

Konser sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Mahcubiyet ile ilgili mesaj ve yorumlar okuyorum. Ben çok iyi ve güzel hissediyorum. Böyle bir şey hissetmenize gerçekten gerek yok. Bir gül bahçesinde gibiydim. Bir iki dikenden sebep bahçeye küsülmez ‘ki ben dikeni de severim gülden ötürü...’ Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" paylaşımında bulundu.

Kaynak: İHA