“Seninle olmak varya”, “Vurdum duymaz”, “Unutamadım”, “Firuze”, “alacakaranlık” gibi şarkılarla hafızalara kazınan ünlü şarkıcı Bayhan yeni bir rekora imza attı.  Popstar yarışmasıyla ünlenen ünlü sanatçı hala yarışmadaki performansı ve kendine has tarzıyla hafızalarda yer ediniyor.  

Ünlü Şarkıcıdan Rekor! Dünya Listesine Yerleşti!-1

Popstar’da Deniz Seki İle Yaşadığı Polemikle Gündeme Gelmişti

Ercan Saatçi, Armağan Çağlayan ve Deniz Seki'nin sunduğu Popstar yarışmasındaki sahne tarzı ve sesiyle uzun süre gündemden düşmeyen sanatçı aynı zamanda yarışmada Deniz Seki ile yaşadığı polemikle de hatırlanıyor.
Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin Bayhan’ın daha önce cezaevinde yargılanmasını öne sürmesi ve Bayhan’ı yarışmada istememesi Türkiye gündemine oturmuştu. Seki’nin yaptığı haksızlık büyük tepki toplarken Bayhan yarışmadan üçüncülükle ayrılmıştı. 

Denizsekibayhanbaris 151020237Ca62B14 (1) (1)

Yıllar sonra ünlü sanatçı Deniz Seki'nin de hapise girmesiyle birçok kişi 'etme bulma dünyası' yorumunu yaptı. Sanatçı Bayhan ise o dönemlerde Seki'nin hapishanede ziyaretine gitmek istedi. İkili yıllar sonra biraraya gelerek geçmişi geride bıraktı. 

Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi! Ünlü Şarkıcı Kafenin Ortasında Havladı! Görenler Şok Geçirdi!

Ünlü Şarkıcıdan Rekor! Dünya Listesine Yerleşti!-2

Evlendirme Programına Katılmıştı

Şarkıları dillere pelesenk olan sanatçı, Popstar'dan sonra bir süre ortalarda görünmemişti. Sonra sanatçı ATV ekranlarında Zuhal Topal’ın sunduğu evlendirme programına katılarak yarışmacı Hanife’ye talip olmuştu. Gündeme bomba gibi düşen ünlü sanatçı adından uzun bir süre söz ettirmişti.  

Ünlü Şarkıcıdan Rekor! Dünya Listesine Yerleşti!-3

Zirveye Yerleşen İlk Türk Sanatçı Oldu

Şarkıcı daha sonra da hem yepyeni tarzı hem de "Unchained Melody" ve "Fly Me to the Moon" şarkılarını seslendirdi. "Tiryakinim" şarkısıyla da müzik listelerinin altını üstüne getirdi. Ünlü şarkıcı bu sefer de imza atığı yeni rekoru ile gündeme geldi. Spotify Top 50 Dünya Viral listesine 1 numaraya yükselerek zirvenin sahibi olan Bayhan, Dünya Viral Listesi’nde uzun süre sonra zirveye yerleşen ilk Türk sanatçı oldu.

Kaynak: Haber Merkezi