Yaptığı açıklamaları ve sert konuşmalarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü spiker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu.

'Anlamak Bir İdrak Değil Niyet Sorunu'

Ece Üner daha önce birçok kez paylaşımlarında sert ve ağır ifadelere yer vermişti. Kendisine yapılan eleştirilere sessiz kalmayan ünlü spiker, bu sefer hakaret içerikli bir paylaşım yaptı.

Üner, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda "Bazı gerizekalıların okuduğunu anlama problemi var. Bir de anlamak bir idrak değil niyet sorunu. Küçükçekmece'deki olay İBB'nin sorumluluğunda ve hesap sorulmalı/verilmeli. Hafızasızlığınıza karşı İmamoğlu'nu otobüse aldığı gazeteciler konusunda en sert eleştiren de bendim! Programımda para kulelerini sorgulayan/eleştiren de..." diyerek Ekrem İmamoğlu'nu eleştiren isimler arasında yer aldığını belirtti.

'Asla Sizin Gibi Satılık Olmadım!'

‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı! ‘Dizi Artık Bitsin’ Demiş! Kızılcık Şerbeti’ndeki O Oyuncu Ortaya Çıktı!

sözleriyle devamında ise Üner, "Kimsenin beş kuruşuna tamah etmeden pırıl pırıl bir hayat yaşadım. Asla sizin gibi satılık olmadım! Kişi kendinden bilir işi. Bir de lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye. Dangalak çapsızlar!!" şeklinde sert ifadeler kullandı.

'Monako'da İstakoz Resmi Paylaşıyor Olurdu'

Bu paylaşımın altına gelen bir yorumda ise bir kişi "Ece hanım bir yerlere yamanmak niyetinde olsaydı şu an Monako'da istakoz resmi paylaşıyor olurdu" ifadelerini kullandı.

Üner, bu paylaşımı onaylayarak bir emojiyle yanıt verdi.

'Ona Niye Haddini Bildiremedin?'

Üner'i destekleyen olduğu gibi eleştiren yorumlar da yer aldı.

Paylaşımın altında yapılan bir yorumda ise "Onun için mi Uğur Dündar'ın cinsel hayatına kahkaha attın tarafsız. Ona niye haddini bildiremedin?" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Özel Haber