Türkiye’nin ünlü sunucularından Armağan Çağlayan’ın sokak hayvanları ile ilgili çıkacak olan yasa konusundaki sözleri olay oldu. Bir programda konuşan Armağan Çağlayan’ın “Ben sokak köpekleri tarafından ısırılmadım. Kalabalık bir ailem var, onlardan da kimse ısırılmadı. Evimde bir sokak köpeği ile birlikte yaşıyorum, çok mutluyum. İyi ki almışım. Keşke bir tane daha alabilsem” dedi.

Konuşmasının devamında  herkesi şoke eden Çağlayan, “Sokakta yatan insanlar da toplansın mı? Çünkü evsiz de insanlar var” diye konuştu. 
Konukların “ Sokakta başıboş köpek olmaz. Çocukları yemeye başladığı zaman sorun olur. İlk önce insan hakları. Sizin canınızı devlet korumak zorunda” sözleri üzerine “Kimi yedi Allah aşkına” diye tepki veren sunucu Çağlayan’a örnekler  veren programın konukları ünlü sunucuyu ikna edemedi.

Megastar Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi! Megastar Tarkan, Yeni Albümüne Servet Ödedi!

Armağan Çağlayan, “Bir kere bu yedi olayını geçin. Yedi meselesinde rapor görmem lazım. Çünkü basının özellikle yandaş basının bu konuyu abarttığını düşünüyorum” ifadeleri sosyal medyada gündem oldu. 
Ünlü sunucu sözleriyle tepki topladı. 

Kaynak: haber merkezi