Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in 3 yaşındaki oğlu, bakıcısı tarafından darp edildi. Vicdanları sızlatan olaya şahit olan komşular hemen Özgen’i arayıp durumu bildirdi. 

Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü!-1

Televizyon ekranlarının tanıdık yüzlerinden sunucu, gazeteci ve yazar Cansu Canan Özgen, Habertürk TV’de izlenme rekorları kıran Öteki Gündem programının sunuculuğunu yapmıştı. Ünlü sunucu daha sonra Habertürk TV'den ayrılarak AHaber Kanalı'na transfer oldu ve hafta sonu programında sunuculuk yaptı. Daha sonra ise Gündem Dışı programıyla ekranlara gelen başarılı sunucunun adı bu defa bir skandalla anıldı. 

Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü!-2

Olayı Gören Komşular Haber Verdi

Personelini Tokatlayan Ünlü Televizyoncu Tepkiler Üzerine Ateş Püskürdü! Personelini Tokatlayan Ünlü Televizyoncu Tepkiler Üzerine Ateş Püskürdü!

Ünlü sunucunun 3 yaşındaki oğlunun bakıcısı tarafından dövüldüğü ortaya çıktı. İddialara göre geçtiğimiz temmuz ayında bakıcısının gözetiminde parkta oynayan 3 yaşındaki Ali E.'nin darp edildiğini gören komşuları ünlü sunucuyu arayarak haber verdi.

Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü!-3

Şikayetçi Oldular

Olayı öğrenir öğrenmez karakola koşan basketbolcu baba Erden Eryüz ve Cansu Canan Özgen, oğullarına şiddet uygulayan bakıcıdan şikayetçi oldu. 

Pisliği Ağzına Götürdüğü İçin Vurdu

Yabancı uyruklu bakıcı, verdiği ifadede aynı zamanda hemşire olduğunu ve çocuğun köpek pisliğini ağzına götürdüğünü, bunun üzerine eline vurduğunu söyledi. 

Ünlü Sunucunun Oğlunu Bakıcısı Sokak Ortasında Dövdü!-4

Tokat Attığını Söyledi

Baba Erden Eryüz ise ifadesinde bakıcının 6 aydır yanlarında olduğunu ifade ederek, bakıcının oğlunu parka götürdükten sonra eve geldiğini, komşularının bakıcısının kendisini arayarak Uktamoy M.'nin çocuklarına tokat atıp darp ettiğini söyledi.

İddiaları Reddetti

İddiaları yalanlayan bakıcı ise tokat atmadığını eliyle yanağını açmak için ağzını sıkıştırdığını söyledi. 
Bakıcı hakkında "Basit Yaralama" suçundan 1 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Şüpheli, ilerleyen günlerde hakim karşısına çıkacak.

Kaynak: Haber Merkezi