Ünlü yazar Azra Kohen Filistin'de yaşanan insanlık dışı savaşa dair söylediği sözlerle adeta Türk halkını çileden çıkardı. Filistinlilerin çocuklarını bilerek bombanın altına attığını söyleyen Kohen'in açıklaması vicdanları yaraladı.

Ünlü Oyuncu Dolandırıcılıktan Gözaltına Alındı! Ünlü Oyuncu Dolandırıcılıktan Gözaltına Alındı!

Ünlü Yazardan Kan Donduran Filistin Sözleri: Yavrusunu Koruyamayan Yaşamı Hak Etmiyor!

Ünlülerden Filistin'e Destek Çağrısı Gelirken O Paylaşım Dikkat Çekti

Filistin'in Gazze şeridinde yapılan saldırılarda milyonlarca vatandaş vahşice katledilirken ünlü isimlerden de konuya ilişkin birçok açıklama geldi.  Yaptığı paylaşımlarla Gazze halkına destek olan ünlüler olsa da bir açıklama gündeme bomba gibi düştü. Fİ, Çİ, Pİ gibi seri halindeki çok satan kitaplarıyla tanınan ve Fİ kitabının dizi uyarlaması yapılan yazar Azra Kohen skandal bir paylaşıma imza attı. 40'tan fazla sivilin hayatını kaybettiği saldırının ardından yorum yapan yazar Azra Kohen, yaptığı açıklamayla büyük tepki topladı.

Azra Kohen Den Skandal Sozler Filistin De Olen 17377947 7315 Amp (1) (1)

'Yok Olmasını Diliyorum'

Instagram hesabından saldırılarla ilgili yorum yapan bir kullanıcıya cevap veren Kohen'in kullandığı ifadeler dikkat çekti.
Kohen paylaşımında, "kendi yavrusunu bombanın atılacağı megafonla ile 3 saat önceden duyurulan ve bas bas çağrılan yere götürüp bombanın atılacağı yere oturtup köşeye geçip videosunu çekebilecek içerikte olan herkesin yok olmasını diliyorum. Ve o çocukların kurtarılması için her gün dua ediyorum. Onları bomba bölgesine videolarını çekmek için koyan o iğrenç yaratıklardan kurtarılmaları için. İnsan analiz kabiliyeti olan çekilen bir videonun koşullarınız analiz edebilecek içerikte bir varlık olmalı. Olanı olduğu gibi görmenizi dilerim. Yavrusunu korumayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Haber Merkezi