Yıllar Sonra Ortaya Çıkmıştı

Bir dönem televizyon ekranlarına damga vuran 'Üvey Baba' dizisindeki karakterlerin yeni halleri oldukça merak ediliyor. Dizide  'Semiha Güneşli' karakterine hayat veren Seda Çetin’de merak edilenler arasında yer alıyor. Yıllar sonra ortaya çıkan oyuncu artık bambaşka bir hayat sürüyor. Üvey Baba'nın Semiha’sı şimdilerde İBB’de çalışıyor. 

Üvey Baba’nın Semiha’sıydı: İBB’de Bakın Ne İş Yapıyor?-1

Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu! Ünlü Fenomen Cinsiyet Değiştirmişti! Açıklaması Olay Oldu!

Efsane karakterleri, oyuncu kadrosu ve senaryosuyla bir zamanların unutulmaz dizileri arasında yer alan Üvey Baba her sahnesiyle hafızalara kazındı. Kemalettin Tuğcu'nun romanından uyarlanan ve Şemsi İnkaya, Betül Aşçıoğlu, Işıl Yücesoy, Kazım Kartal, Burçin Abdullah'ın rol aldığı 'Üvey Baba' dizisinde rol alan Seda Çetin bir süredir merak ediliyordu. 

‘İBB'ye Bağlı Etkinlikleri Programlıyoruz’

HaberTürk'te yer alan habere göre; İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü'nden mezun olan 39 yaşındaki oyuncu 2014 yıllında İBB'de müfettişlik yapan Fatih Korkmaz ile evlenmişti. 

Üvey Baba’nın Semiha’sıydı: İBB’de Bakın Ne İş Yapıyor?-2

Seda Çetin şuan ki hayatı hakkında açıklama yaptı:

Çetin, "Sanatla ilgili, sabit ve düzenli bir işimin olmasını istedim. 2009'dan beri İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı'nda çalışıyorum. İBB'ye bağlı etkinlikleri programlıyoruz" ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Haber Merkezi