Galatasaray'ın efsane futbolcuları arasında yer alan İcardi'nin eşi Wanda Nara kısa süre önce ayrılık açıklaması yapmıştı. Ünlü çiftin ayrılık nedeni merak edilirken bir dönem adı İcardi ile anılan ünlü şarkıcı Simge Sağın'dan ortalığı karıştıracak bir paylaşım geldi.

Ünlü Futbolcu Kız Arkadaşıyla Kameralara yakalandı! Görenler Gözlerini Alamadı! Ünlü Futbolcu Kız Arkadaşıyla Kameralara yakalandı! Görenler Gözlerini Alamadı!

Wanda Nara, İcardi Ayrılığı Sonrasında Simge Sağın'dan Ortalığı Karıştıracak Paylaşım!-1

Sosyal medya paylaşımları ve cesur pozlarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan çiftleri arasında yer alan İcardi ve Wanda Nara çiftinden kötü haber geldi. Nara, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yıldız futbolcuyla ayrıldıklarını duyururken ikili arasında daha önce yaşanan ihanetler gündeme geldi.

Wanda Nara, İcardi Ayrılığı Sonrasında Simge Sağın'dan Ortalığı Karıştıracak Paylaşım!-2

Aldatmaların havada uçuştuğu ilişkinin sona erdiği ise yine bir ihanet nedeniyle bittiği iddia edildi. Buna göre, İcardi'nin, China Suarez'den sonra Wanda'yı Türkiye'de tanınmış bir sosyal medya fenomeniyle aldattığı iddiası ortaya atıldı. İddiaya göre Wanda, Arjantin'de oldukları sırada İcardi'nin sosyal medya hesabı üzerinden Türk influencer ile yaptığı konuşmaları yakaladı.

İcardi ve Nara Ayrılığı Sonrası Simge Sağın Dur Durak Bilmiyor! İcardi ve Nara Ayrılığı Sonrası Simge Sağın Dur Durak Bilmiyor!

Wanda Nara, İcardi Ayrılığı Sonrasında Simge Sağın'dan Ortalığı Karıştıracak Paylaşım!-3

Yaşanan tüm bu olaylar sonrası ünlü şarkıcı Simge Sağın da boş durmadı. İcardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısı için bir paylaşımda bulundu.

simge sağın

Paylaşımında, "Başlıyoruz" ifadelerini kullanan Simge Sağın ayrıca #AşkınOlayım hashtagini kullandı.

Simge Sağın'ın bu mesajı özellikle Galatasaray taraftarları tarafından İcardi'ye mesaj olarak değerlendirildi.

Kaynak: Haber Merkezi