Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti! Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!

Başladığı gündem bu yana ekranlara damga vuran ve sosyal medyada çok konuşulan popüler dizi Yalı Çapkını için bomba bir iddia ortaya atıldı. Dizinin kadrosundan ayrılan ve vedası uzun süre konuşulan ünlü oyuncunun aslında diziye veda etmediği söylentileri yayıldı.

Yalı Çapkını'nda Ters Köşe! O isim Geri Dönüyor!-1

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi her hafta yayınlanan bölümleriyle gündem olmayı başarıyor. Reyting rekormeni dizi yayınlanan bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitliyor.

Sevgilisini Mert Ramazan Demir İle Aldattığı Gündeme Gelmişti

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in özel hayatlarında yaşadıkları olaylar bir süre gündemden düşmemişti. Bir zamanlar Saraçoğlu'nun sevgilisi olan Kızıl Goncalar'da Cüneyd karakterine hayat veren Mert Yazıoğlu'nu rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aldattığı iddiaları magazin dünyasını sallamıştı.

Yali Capkini (1) (1)

Yaşadıkları Aşk Belgelenmişti

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in fotoğraflarının yayınlanmasıyla da yaşadıkları aşk belgelenmişti.Çıkan bu haberlerin diziyi daha da konuşulur hale getirmesiyle reytinglerde zirveyi görmesi de eş zamanlı gelişmişti. Sezonun en çok takip edilen dizilerinden Yalı Çapkını için bu defa da başka bir konu gündeme geldi.

I Qwfojnw0O Quw16Mvcaw (1) (1)

Emre Altuğ Diziden Ayrılmıştı

Önceki hafta fenomen diziye veda eden ve vedası uzun süre konuşulan ünlü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ'un aslında ekibe veda etmediği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. "Yalı Çapkını" dizisinde senaryo gereği ölen ve daha sonra pasta keserek ekibe veda eden Emre Altuğ'la ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Yalı Çapkını'nda Ters Köşe! O isim Geri Dönüyor!-5

Seyirciye Ters Köşe Yapıldığı İddia Edildi

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Altuğ aslında ekibe veda etmedi ve dizi seyirciye ters köşe yaptı. Dizinin 73. bölüm tanıtımında da yalıya gelen sürpriz ismin Orhan Korhan yani Emre Altuğ olduğu söyleniyor. Kulislerdeki iddia doğru çıkarsa Altuğ yeni sezonda da ekipte yerini alacak.

Kaynak: Haber Merkezi