Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Gamze Özçelik ikinci kez nikah masasına oturdu. Özçelik’in yeniden evlenmesi sosyal medyada gündem olurken bir sosyal medya kullanıcısının ünlü oyuncunun geçmişte yaşadığı istismar olayıyla ilgili çirkin paylaşım yapması sonrası ünlü şarkıcı Haluk Levent de duruma müdahale etti.

Yaşadığı İstismarla Dalga Geçildi! Haluk Levent’ten Ünlü Oyuncuya Destek!-2

Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu! Ünlü Oyuncu Dalga Konusu Oldu!

Rol Arkadaşıyla Evlenmişti

Arka Sokaklar dizisinde oynadığı karakterle bir döneme damga vuran ünlü oyuncu Gamze Özçelik daha önce rol arkadaşı Uğur Bektaş ile evlenmişti. İkinci kez nikah masasına oturan ünlü isim Boşnak asıllı Avustralyalı aktör Reshad Strik ile evlendi. Sade gelinliği ve düğünüyle gündeme gelen Özçelik mutlu gününde de çirkin sözlerin hedefinde yer aldı.
Bir sosyal medya takipçisi ise Özçelik'in geçmişte yaşadığı korkunç istismar olayıyla dalga geçerek bir paylaşım yaptı. 

Yaşadığı İstismarla Dalga Geçildi! Haluk Levent’ten Ünlü Oyuncuya Destek!-1

'Filmlerini İzlerdik'

2000'li yıllarda Gamze Özçelik'in görüntüleri internete sızdırılmış ve Özçelik'in eski sevgilisi Gökhan Demirkol tecavüzle suçlanmıştı. Sosyal medya kullanıcısı yaşanan bu olay hakkında yaptığı çirkin paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

'Gamze Özçelik ne kadar değişmiş, maşallah nurlanmış. Nokia 6600 cep telefonum vardı açar Gamze hanımın filmlerini izlerdik'

Yaşadığı İstismarla Dalga Geçildi! Haluk Levent’ten Ünlü Oyuncuya Destek!-3

'Kadın Onuruna İnandığımız Değerlerin Tümüne Aykırıdır'

Haluk Levent bu paylaşım sonrasında attığı mesajda şu ifadeleri kullandı:

"Merve! Yapmamalısın! Eski erkek arkadaşı tarafından ilişkisi ifşa ve istismar edilen kadın için bunları yazmak kadın onuruna inandığımız değerlerin tümüne aykırıdır. Yakinen biliyorum yıllardır insanlık için emek veriyor.
Haydi silelim twiti"

Kullanıcı ise paylaşımı kaldırdı.

Kaynak: Haber Merkezi