Yıldız Argun’un Annesi Rolündeydi 

Uraz Kaygılaroğlu'nun Rezalet Pozlarına Tepki Yağdı! Uraz Kaygılaroğlu'nun Rezalet Pozlarına Tepki Yağdı!

Daha önce bir çok yapımda yer alan başarılı oyuncu Melisa Doğu en son 6 sezon süren ve reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinde yer almıştı. Orada çok popüler bir başrol karakteri olan Yıldız Argu’nun annesi Asuman rolünde seyirci karşısına çıktı. Ünlü oyuncu bu kez bir başka başarılı dizinin kadrosunda kendine yer buldu.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (25) (1)

Kızıl Goncalara Dahil Oldu

Başrollerinde Özcan Deniz, Özgü Namal, Mert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Hazal Türesan, Mert Tuzak, Selen Öztürk, Şerif Erol ve Duygu Sarışın'ın yer aldığı Kızıl Goncalar dizisi kadrosu genişliyor. Ünlü oyunca Melisa Doğu Kızıl Goncaların kadrosuna dahil oldu. Yayınlandığı günden itibaren gündeme bomba gibi düşen yeni bir yüzle ekrana gelecek.

Ayza Rolüne Hayat Verecek
Konusuyla ve oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren yapımda birbirinden deneyimli oyuncular yer alıyor. Kadroya yine deneyimli bir isim olan Melisa Doğu katılarak dizi kadrosunu renklendirmeye hazırlanıyor. Doğu dizide Ayza rolüne hayat verecek.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi (26) (1)

Oğlunu Oynayacak İsim Netleşmedi

Dizide tarikat tarafından bir isim olarak katılacak olan Doğu, oğlu Affan ile ekibe dahil olacak. Affan'ı oynayacak isim ise henüz netleşmedi.

Kaynak: Haber Merkezi