Yeşilçam'ın en sevilen yıldızları arasında yer alan Kadir İnanır son olarak entübe edilmişti. Yaşanan üzücü olay sonrası hayranları endişelenirken ünlü ismin sağlık durumu yakın takibe alındı. İnanır'ın son durumuyla ilgili gelen bir bilgi ise hayranlarını üzdü.

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'dan Üzücü Haber!-1

Yeşilçam'ın ve Türk sinemasının efsane isimleri arasında yer alan Kadir İnanır, Selvi Boylum Al Yazmalım, Tatar Ramazan, Dila Hanım, Devlerin Aşkı, Yılanların Öcü, Yaban, Ana Ocağı gibi sayısız başarılı filmlerde rol aldı. Geçmişten günümüze milyonlarca hayranı olan usta ismin sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırılması sevenlerini üzdü.

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'dan Üzücü Haber!-2

Beyninde Atan Pıhtı Nedeniyle Entübe Edilmişti

Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti! Dilan Polat'ın O Mektubu Başına İş Açtı! Cezaevi Yönetimi Harekete Geçti!

İki defa hastaneye kaldırılan usta isim son olarak geçtiğimiz aylarda beyin damarına atan pıhtı nedeniyle entübe edilmişti. Fizik tedavi gören İnanır'ın yaşadığı bu zorlu süreç sonrası herkes ünlü isimden gelecek iyi haberleri bekledi. İnanır'ın son durumu hakkında sık sık bilgi veren eşi Julide Kural'ın yanı sıra yeğeni Levent İnanır da açıklama yapmıştı. Açıklamasında usta ismin tedavisinin devam ettiğini ve bir sorun gözükmediğini söylemişti.

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır'dan Üzücü Haber!-3

Kesinlikle Tedavisini Aksatmaması Yönünde Talimat Verildi

Ancak hayranların gözü kulağı Kadir İnanır'dan gelecek güzel haberlerdeyken endişelendiren bir bilgiye ulaşıldı.
İddiaya göre doktorların usta isme "kesinlikle tedavisini aksatmaması" yönünde bir talimat verdiği ve yeniden atacak bir pıhtının tamiratının zor olacağı yönünde bilgi aktardığı öğrenildi.

Jülide Kural'ın ise tedaviyi adım adım yönettiği ileri sürüldü.

Kaynak: Haber Merkezi