A Milli Takım, 2024 Avrupa Şampiyonası'nda Çekya ile 26 Haziran Çarşamba günü oynayacağı gruptaki son maçın hazırlıklarına devam ediyor. Teknik Direktör Vincenzo Montella'nın gözetimindeki antrenman, takımın tamamının katıldığı fitness salonunda mobilizasyon ve kuvvet çalışmalarıyla başladı. Oyuncular daha sonra sahaya geçerek neşeli anların yaşandığı ısınma bölümünün ardından taktiksel çalışmalar yaptılar.

Nthyu (1)

Bugün A Milli Takım kampına katılan kaleci Muhammed Şengezer de ilk antrenmanına çıktı. Bir süredir sakatlığı bulunan İrfan Can Kahveci, dün bireysel antrenman yaparken, bugünkü idmanda takımla birlikte çalıştı. Ancak ayak bileğinde problem yaşayan Orkun Kökçü ve dizinde ağrı olan Mert Günok, tedavilerine devam edildiği için antrenmana katılamadılar.

Süper Lig'de Yabancı Sayısı Değişti! İşte Güncel Sayılar... Süper Lig'de Yabancı Sayısı Değişti! İşte Güncel Sayılar...

A Milli Takım, yarın saat 11.00'de  Hannover yakınlarındaki Barsinghausen kasabasındaki kamp tesisinde Çekya maçı öncesindeki resmi antrenmanını gerçekleştirecek. Takım daha sonra saat 16.15'te Hamburg'a hava yoluyla seyahat edecek. Teknik Direktör Vincenzo Montella ve bir milli futbolcu, maçın oynanacağı Volksparkstadion'da basın toplantısı düzenleyecekler.

Kaynak: İHA