Pınarbaşı Mitingi Olay Oldu! O İsimden Tepki Gecikmedi! Pınarbaşı Mitingi Olay Oldu! O İsimden Tepki Gecikmedi!

YSK kararının sonrasında iptal edilen ve 2 Haziran’da tekrarlanmasına karar kılınan Kayseri Pınarbaşı ilçesinin belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin AK Parti Kayseri Milletvekili Bayar Özsoy’dan konuya ilişkin açıklama geldi.

Seçimler kapsamında konuşan Özsoy, “Pınarbaşı’mızda; Kayseri Milletvekilimiz Sayın Baki Ersoy, Cumhur İttifakı Pınarbaşı Belediye Başkan Adayımız Sayın Menduh Uzunluoğlu, AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlarımız ve teşkilat mensuplarımız, önceki dönem belediye başkanlarımız, önceki dönem ilçe başkanlarımız, muhtarlarımız, sandık başkanlarımız ve Cumhur İttifakı’na gönül vermiş kardeşlerimle bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Rabbim bu birlikteliğimizi daim eylesin İnşallah. Allah’ın izni ve siz değerli hemşerilerimizin teveccühü ile 3 Haziran sabahı hep birlikte haklı zaferimizi kutlamak üzere yine bir araya geleceğiz” diye konuştu.

Konuya ilişkin Baki Ersoy’da, “Ak Parti Milletvekili Bayar Özsoy, Belediye Başkanımız Menduh Uzunluoğlu, Cumhurİttifakı İlçe Başkanlarımız, önceki dönem Belediye Başkanlarımız, önceki dönem İlçe Başkanlarımız, istişare heyetimiz ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sevdamız Pınarbaşı için ayırmadan-ayrışmadan çok çalışacağız” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi