Rap camiasının tanınan isimlerinden Sagopa Kajmer dün aldığı acı haberle yıkıldı. Ünlü rapçinin annesi Serpil Özyavuz hayatını kaybetti. Bu olayın ardından Kajmer'in kendisi gibi rapçi olan eski eşi Kolera sessizliğini bozdu. Ünlü rapçiye zehir zemberek sözler söylediği paylaşımıyla adeta gündemi salladı.

Annesi Ölen Ünlü Rapçiye Eski Eşinden Sert sözler!-3

Dilan Polat'ın Kardeşleri Tahliye Oldu! Cezaevi Çıkışı Sinir Krizi Geçirdi! Dilan Polat'ın Kardeşleri Tahliye Oldu! Cezaevi Çıkışı Sinir Krizi Geçirdi!

Eski Eşiyle Polemikli Bir Boşanma Süreci Geçirdi

Galiba, Baytar, İstisnalar Kaideyi Bozmaz, Ateşten Gömlek, 366 Gün gibi rap şarkıları ile bir döneme damga vuran ünlü rapçi Sagopa Kajmer birçok haberle gündeme geldi. Öncesinde dini inancıyla ilgili haberlerle anılan ve uzun süre konuşulan rapçi daha sonra kendisi gibi rapçi olan eski dostu Ceza ile girdiği polemiklerle gündeme gelmişti. Aynı zamanda Kajmer'in bir diğer gündemde olduğu konu da eski eşi Kolera ile yaşadığı boşanma süreci ve polemikler olmuştu.

Annesi Ölen Ünlü Rapçiye Eski Eşinden Sert sözler!-1

'Hiçbir Masumun Hakkına Girmeyeceksin'

Son olarak annesinin vefat haberiyle sarsılan Sagopa Kajmer'e bir darbe de eski eşinden geldi. Ünlü sanatçının annesi akciğer kanserine yenik düşerek vefat etti. Rapçi Kolera ise eski kayınvalidesinin ölümünün ardından bir paylaşım yayınladı.

X hesabından önce paylaştığı sonra sildiği paylaşımda Kolera eski eşine ateş püskürdü.

Annesi Ölen Ünlü Rapçiye Eski Eşinden Sert sözler!-2

Kolera, "Anam ölsün yalanım varsa dediğimde gebersin anan demişti, ne ağrıma gitmişti anne ayrı bir dünyadır herkes için. Kendi anası ölmüş, ağzından çıkanlara dikkat edeceksin. Hiçbir masumun hakkına girmeyeceksin sahibimiz Allah'tır sen de hiçbir si..in sahibi değilsin" ifadelerini kullandı.

Haberin detayları için tıklayınız>>>

Kaynak: Haber Merkezi