Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar'da Komiser Seval karakterine hayat veren ünlü oyuncu Burcu Kara yaptığı paylaşımla hayranlarını endişelendirdi. Ünlü oyuncunun apar topar ameliyat olduğu ortaya çıktı.

Arka Sokakların Ünlü Oyuncusu Beyin Ameliyatı Oldu!

Tatar Ramazan, Hakim, Elveda Derken, Haziran Gecesi, Tozlu Yollar, Keşke Hiç Büyümeseydik, Arka Sokaklar gibi dizilerde rol alan ünlü oyuncu Burcu Kara uzun süre setlere ara vermişti. Arka Sokaklar dizisiyle ekranlara dönen ve hayranlarının yüzünü güldüren ünlü oyuncu bu kez yaptığı paylaşımla sevenlerini korkuttu. 

‘Kafamda Benimle Yaşayan Bir Arkadaştan Kurtuldum’

Kara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ameliyat olduğunu duyurdu. 

Ünlü oyuncu, beyin ameliyatı geçirdiğini belirterek sağlık durumu hakkında bilgiler paylaştı.

 Kara, 'Tabii hastane önlüğüyle fotoğraf koyarsan, sonrasını göze almalısın. Eee; hayat hep iyi, güzel ve sağlıklı anlardan ibaret değil, her şey insanlar için değil mi? Ben de olduğu gibi biriyim. Zaten alışıksınız filtresiz hallerime. Uzun zamandır kafamda benimle yaşayan bir arkadaştan kurtuldum dün' ifadelerini kullandı.

Arka Sokaklar'ın Ünlü Oyuncusu Beyin Ameliyatı Oldu!

‘Alınmasına Karar Verildi Ama Riskleri Vardı’

Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi! Müge Anlı'da Tüyler Ürperten Anlar! Ceset Çekildiği Söylenen Kıyma Makinesi Canlı Yayına Getirildi!

Ünlü oyuncu sözlerinin devamında ise şunları söyledi; 

'Son bir yılda çok büyümeye ve bizi düşündürmeye başlamıştı. Alınmasına karar verildi ama riskleri vardı. Bayağı araştırdık, konuştuk, görüştük hocalarla. Sonra üşenmedik Ankara'ya geldik ve Hakan hocayı bulduk. Tavır hayatta her şeydir benim için. Bir lafı yüzünden, doğumuma iki gün kala doktorunu değiştirmiş insanım ben. Şu anda da iyi ki böyle bir karar vermişim. Konuştuğumuz tüm riskleri atlattık beraber. Kendisine, ekibine ve tüm hastane çalışanlarına büyük saygı ve teşekkürlerimle. Arayan, soran, yazan tüm sevdiklerime de teşekkür edip cevap vermiş olayım. Hepimize sağlıklı bir ömür dilerim'

Ünlü oyuncuya hayranlarından ve ünlü isimlerden geçmiş olsun mesajları yağdı.

Kaynak: Haber Merkezi