Kanal D ekranlarının unutulmaz dizileri arasında yer alan "Aşkı Memnu"da canlandırdıkları karakterlerle hafızalara kazınan yıldız oyuncular dün geceye damga vurdu. Adeta yıldızlar geçidinin yaşandığı gecede ise tatsız bir olay yaşandı.

Aşk-ı Memnun'un Yıldızları Bir Araya Geldi! Geceyi Polis Bastı!-1

İlk günkü gibi ilgiyle takip ediliyor 

Bir dönemin efsane dizisi "Aşk-ı Memnu" aradan geçen yıllara rağmen hala büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Başrollerinde Selçuk Yöntem, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre ve Zerrin Tekindor gibi usta isimlerin yer aldığı dizi'nin eski bölümleri televizyon ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Aşk-ı Memnun'un Yıldızları Bir Araya Geldi! Geceyi Polis Bastı!-3

Doğum Gününde 'Aşk-ı Memnu' Gecesi Yaşandı

Yayınlandığı yıllarda büyük yankı uyandıran dizinin usta oyuncuları bir araya geldi. Bihter karakteriyle izleyicilerin hafızasına kazınan Beren Saat'in eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününde adeta "Aşk-ı Memnu" gecesi yaşandı. Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, 50. yaşını eşi Beren Saat ile birlikte kutladı. Ünlü oyuncunun eşi için organize ettiği doğum günü partisine "Aşk-ı Memnu"nun sevilen oyuncularının gelmesi sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Aşk-ı Memnun'un Yıldızları Bir Araya Geldi! Geceyi Polis Bastı!-2

Muhteşem Üçlünün Pozuna Yorum Yağdı

Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'i bir araya getiren gece de paylaşılan kareler usta oyuncuların ve dizinin hayranlarını çok heyecanlandırdı. Yıldız oyuncuların bir araya gelmesi muhteşem üçlünün yeni bir projeye atılacağı söylemlerini beraberinde getirirken aynı zamanda "Aşk-ı Memnu yeniden mi?" sorusunu sordurdu. "Aşk-ı Memnu"nun yıldızlarının verdiği poza yorum ve beğeni yağdı. Hayranları ünlü oyuncuları adeta yorum yağmuruna tuttu. 

Bir Donemin Efsane Dizisi Ask I Memnu Askimmnu 1024X576 (1) (1)

Ünlü Oyuncunun Babası Fenerbahçe’nin Yıldızı Çıktı! Ünlü Oyuncunun Babası Fenerbahçe’nin Yıldızı Çıktı!

Polis baskını yaşandı

Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Beren Saat'in bir araya geldiği doğum günü partisine site sakinlerinin şikayeti üzerine polis baskını yapıldı. Partide şarkılar söyleyerek eşi Beren Saat'le bol bol dans eden Doğulu'nun keyfi polislerin gelmesiyle yarıda kesildi. Komşularının sesten rahatsızlık duyduğu ve ikazlara rağmen bitirilmeyen partiye polisin müdahale ettiği öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi