Hacılar’da 9 bin 921 seçmen sandığa giderek Mahalli İdareler Genel Seçimler için oyunu kullandı. Akyazı Mahallesi Tevfik İleri Ortaokulu'nda 1004 numaralı sandıkta eşi Buket ve kızı İrem Özdoğan ile birlikte sandığa gelerek oyunu kullanan Cumhur İttifakı adayı Bilal Özdoğan, “Bu güzel seçim atmosferiyle güzel ilçemizde demokrasi şöleni içerisinde geçen bir seçim gününü yaşıyoruz” diye konuştu.

Hacılar Bilal Özdoğan Oy (4)

Başkan Özdoğan oy kullanma işleminin ardından şu açıklamaları yaptı; “Hem geçtiğimiz 5 yılın değerlendirmesi hem de bu 58 günlük süreçteki seçim çalışmalarımız vatandaşlarımızın teveccühü ile, inşallah Rabbim bizlere ilçemize hizmet etmeyi nasip eder diye dua ediyoruz. İnşallah yeniden bu güzel insanlara ve bu güzel ilçeye hizmet etmeye devam edeceğiz.

Hacılar, Belediye Başkanını Nasıl Karşıladı? Hacılar, Belediye Başkanını Nasıl Karşıladı?

Tüm teşkilatlarıma teşekkür ederken, gerek beş yıllık süreçte gerekse 58 günlük bu seçim sürecinde bana her zaman en büyük desteği veren kıymetli eşime ve çocuklarıma teşekkür ediyorum. Akşam saatlerinde güzel haberleri öncelikle ailemle, sonra da ilçemizdeki teşkilatlarımızla paylaşacağız. Bu güzel seçim atmosferiyle güzel ilçemizde demokrasi şöleni içerisinde geçen bir seçim gününü yaşadık. Tüm destek veren, dua eden herkese ayrıca teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Cumhur İttifakı adayı Bilal Özdoğan, okulun bahçesinde ailesiyle birlikte poz verdi.

Hacılar Bilal Özdoğan Oy (3)

Kaynak: İHA