Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ramazan Bayramını sahada çalışan belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Çolakbayrakdar, verilen hizmetle vatandaşların huzurlu bir bayram süreci geçirdiğini söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Karpuzatan mevkiinde bulunan Kocasinan Belediyesi Atölyesinde Makine İkmal, Temizlik, Fen İşleri, Veterinerlik ve Park-Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bayramlaştı.

Kocasinan Bayramlaşma (2)

Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi! Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi!

Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı bayramlaşma töreninde “Bayramınız mübarek olsun” diyerek çalışanların bayramını kutlayan

Başkan Çolakbayrakdar, " Bu bayramımı da şükür memleketimiz ve vatanımızda, bayrağımızın gölgesi altında geçirmek nasip oldu. İnşallah bundan sonrası da kıyamete kadar bu cennet vatanda böyle güzellikler içerisinde Rabbim, bu millete nice nice bayramlar yaşatsın diye dua ediyoruz.

Kocasinan Bayramlaşma (1)

Çünkü yine Müslüman coğrafyasında yine zülüm altında ramazanını geçiremeyen bayramını yaşayamayan Müslüman kardeşlerimiz var. Bir an önce bu zulmün bitmesi için dua ediyoruz. Bu vesileyle hepinizin ellerinize emeğinize sağlık. Ramazan süresince gecesini gündüzüne katan kardeşlerimiz ve bayramda da mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan kardeşlerimize Allah kolaylıklar versin.

Belediyecilik hizmetleri yıl boyunca 7/24 esaslı olarak devam eder. Nerede yaşam var ise orada belediye hizmeti var. Belediye hizmeti denildiği zaman hafta sonu ve bayramı olmaz. Her daim vatandaşımıza hizmet üretmek zorundayız.

Gece gündüz demeden bu hizmetleri vatandaşımız ulaştırmalıyız ki hemşerilerimiz huzurlu bir şekilde hayatına devam etsin. Yaptığımız iş kıymetli ve değerlidir. İnsana hizmet eden bir iş yapıyoruz. Bu vesileyle Rabbim, sağlık içerisinde nice bayramlarda bir arada olmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.