Taşyapan, belediyecilik hizmeti adına yapılacak tüm projelerin arkasında olduğunun altını çizerek şunları söyledi: "Önümüzdeki 5 yıl içinde de ilçemizi hizmete doyuracağız. Belediyecilik hizmeti adına yapılabilecek bir çok projenin arkasında olacağız. Güçlü belediyecilik bu dönemde de ilçemize hizmet edecektir" dedi.

Başkan Taşyapan, yeniden seçilmesi halinde 5 yıl içinde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Yeşilhisar'ı hizmete doyuracağını vurgulayan Taşyapan, "Önümüzdeki 5 yıl içinde de ilçemizi hizmete doyuracağız. İlçemizdeki akşam toplantılarında bazı projelerimizi vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Belediye binamız deprem nedeniyle yıkılmıştı. Önümüzdeki 5 yılda belediye binamızı ve kaymakamlık binası da yeni yerlerine yapacağız. Meydan ve çevre düzenlemesi yapacağız.

 İlçe meydanı yeşil dokusu ile birlikte kendine yakışan bir hal alacak. İlçemizin tarihine yakışacak tarihi hamamızı da hamam müzesine çevireceğiz. İlçe turizmine önemli katkı sağlayacak. Halkımızın mesire alanları konusunda önemli talepleri oluyor. Akköy Barajı'nın çevresinde de bir mesire alanının ilçemize kazandırılması konusunda çalışmalarımız olacak. Belediyecilik hizmeti adına yapılabilecek bir çok projenin arkasında olacağız. Güçlü belediyecilik bu dönemde de ilçemize hizmet edecektir" şeklinde konuştu.

Başkan Büyükkılıç, Yeşilhisar'da İstişare Toplantısı'na Katıldı Başkan Büyükkılıç, Yeşilhisar'da İstişare Toplantısı'na Katıldı

Editör: Ülkü Şimşek