Sosyal medyadaki tavırlarıyla son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Serdar Ortaç’ın kazancı gündeme oturdu. 

‘Borçlar Belimi Büktü’ Diyen Ünlü Şarkıcının Kazancı Sosyal Medyanın Diline Düştü!-1

Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç son günlerde hayatında zorlu bir sürece girmiş ve alkol alarak açtığı canlı yayında da bunu takipçilerine yansıtmıştı. 

'İnşallah Bu Defa Parayı Tutarım'

Ünlü şarkıcı daha önce  “Borçlar belimi büktü. 15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırladım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah bu defa parayı tutarım " sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. 

‘Borçlar Belimi Büktü’ Diyen Ünlü Şarkıcının Kazancı Sosyal Medyanın Diline Düştü!-2

Alkolü Ve Sigarayı Bıraktı

Nefise Karatay'ın Adada İlişki Yorumu Sonrasında O Yarışmacı Sessizliğini Bozdu! Nefise Karatay'ın Adada İlişki Yorumu Sonrasında O Yarışmacı Sessizliğini Bozdu!

Alkol ve sigarayı bırakan ünlü sanatçı eski hayatına geri dönüş sürecine girdi.  Sosyal medyadaki açıklamalarıyla magazinin üst sıralarında yer alan Ortaç yoğun konser temposuna adım attı. Ortaç’ın sahneye her çıkışında alacağı ücret ise dudak uçuklattı. 

‘Borçlar Belimi Büktü’ Diyen Ünlü Şarkıcının Kazancı Sosyal Medyanın Diline Düştü!-3

3 Ay Boyunca 80 Konsere Çıkacak

Müge Dağıstanlı'nın haberine göre Eylül sonuna kadar pek çok konser verecek olan sanatçı 3 ay boyunca 80 konsere çıkmayı planlıyor. 

İddiaya göre Ortaç’ın her sahneden cebine ise 1.5 milyon TL kalacak.


 

Kaynak: Haber Merkezi