Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'da yeni sezon hazırlıkları dün başladı. Teknik Direktör Burak Yılmaz, ilk idman öncesi yaptığı açıklamada, 'Kayserispor’un transfer yasağı var diye hiçbir yerde de ezdirmememiz gerekiyor' dedi.

Antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kayserispor Teknik Direktörü Burak Yılmaz, “Problemli başladık ama hiç sorun değil, biz inanıyoruz. Kendimize inanıyoruz. Oyuncularımıza güveniyoruz. Çalışmalarımıza bugün itibariyle start verdik. Allah utandırmasın. Kayserispor’un transfer yasağı var diye hiçbir yerde de ezdirmememiz gerekiyor. Kayserispor herkesten büyük' dedi.

Transfer tahtamız şu an kapalı ama ben umutluyum

Kayserispor Sahaya Çıkıyor! Başkent Ekibi İle Karşılaşacak Kayserispor Sahaya Çıkıyor! Başkent Ekibi İle Karşılaşacak

Yılmaz, Mehdi Bourabia bizim için çok önemli, çok değerli bir oyuncu ama takımımızı hiçbir yerde ezdiremeyiz. Mehdi ile anlaşmak istiyoruz. Transfer tahtamız şu an kapalı ama ben umutluyum. Transfer tahtamız kapalı diye bırakıp gitmeyeceğiz. Eğer gidersek başka şetlerden gideriz ya da kulübümüz bizi başka şeylerden dolayı gönderir ama transfer yasağı var diye bu camiayı bırakıp gitmeyiz. Transfer tahtamız açık olsaydı, biz takviyeleri yapacaktık ve dönüp hayatımıza devam edecektik" ifadelerini kullandı.

Editör: Volkan Türkmenoğlu