Kayserispor'un İranlı savunma oyuncusu Majid Hosseini, yeni sezon öncesi yaşadığı sakatlık nedeniyle bir kez daha ameliyat edildi. Majid, 19 Ocak'ta İran-Hong Kong maçında geçirdiği ayak bileği sakatlığı sonrasında ilk olarak 23 Mart'ta ameliyat olmuştu. Ancak yapılan kontrollerin ardından ikinci bir müdahale gerektiği belirlendi ve kısa bir süre içinde ikinci kez ameliyat edildi.

Majid Hosseini'nin bu durumu, 2024-2025 sezonunun ilk yarısında sahalardan uzak kalmasına neden olacak. Yeni sezon hazırlıklarında yer alması beklenirken, sağlık durumu nedeniyle bu sürecin ertelendiği belirtildi. Kayserispor yönetimi ve teknik heyeti, oyuncunun sağlığına kavuşması ve takıma dönmesi için gerekli destek ve tedavi sürecini sürdürüyor.,

Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var! Ali Çamlı: Bilal Bayazıt, Aylton Ve Miguel Cardoso’ya Teklifler Var!

 Burak Yılmaz'ın Planı Ne?

2 Dönemlik transfer yasağı bulunan Kayserispor yeni sezon hazırlıklarını tam gaz devam ettiriyor. iç transferde gaza basan Sarı-Kırmızılı yönetim geçtiğimiz sezonun kadro planlamasını korudu. Savunma hattında büyük eskiklikler bulunan Kayserispor'da Majid Hosseini'nin 2024-2025 yılında da olmaması rotasyonu zorlaştıracak. Dimitrios Kolovetsios'un ağır kalması, Arif Kocaman'ın tecrübesiz olması yönetim ve Burak Yılmaz'ın elini kolunu bağlıyor. Joseph Attamah'ın form seviyesinin aynı istikrarda gitmemesi Burak Yılmaz'ı düşündürüyor.

Kaynak: ÖZEL HABER