"Kara para aklama" ve "Suç örgütüne üye olma" suçundan tutuklu bulunan sosyal medya fenomeni Bahar Candan, Silivri'de kaldığı cezaevinde kendini yaralayarak zarar verdi. Candan, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı!

Adını "İşte Benim Sitilim" adlı bir moda yarışmasıyla Türkiye'ye duyuran Bahar Candan, kendine has tarzıyla birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutuluyordu.

Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı!-3

Ünlü Oyuncuyu Görüntüleyen Muhabirin Sözleri Büyük Tepki Topladı! Ünlü Oyuncuyu Görüntüleyen Muhabirin Sözleri Büyük Tepki Topladı!

Bahar Candan, kardeşi Nihal Candan ile birlikte 6 Kasım 2023 tarihinde "Kara para aklama" ve "Suç örgütüne üye olma" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Kardeşi Nihal Candan'ın 37 kiloya düşmesi ve sağlık sorunlarının ciddileşmesi sonucunda tahliye edilmesi sonrası cezaevinde bulunan Bahar Candan, kendini yaralayarak zarar verdi.

Cezaevinde İntihara Kalkışan Ünlü Fenomen Hastaneye Kaldırıldı!-1

Candan, Silivri Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı. Yaşanan olayın ardından Candan'ın kardeşinden sonra kendisinin de tahliye edilmesi için bunu yaptığı yorumları gelmeye başladı.

Kaynak: DHA