Kayserili Belediye Başkanı Koltuğunu Geri Aldı! Kayserili Belediye Başkanı Koltuğunu Geri Aldı!

CHP lideri Özgür Özel bugün yenilenen Pınarbaşı seçimleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. MHP Kayseri Milletvekili ile ilgilide açıklamalarda bulunan Özgür Özel, Vekil hakkında sert ifadeler kullandı.

Seçim sonuçlarından dolayı memnuniyetini dile getiren CHP Lideri Özgür Özel, “Kayseri Pınarbaşı’nda seçimi kazanmıştık. MHP’nin oradaki milletvekili önce orada terör estirdi. Hakimleri tehdit etti. Küfürler etti. Olmadık şeyler oldu. Seçimler tekrar edildi. Sonuç Ne oldu? Bugün 284 oy farkla orayı kazandık" dedi.

Milletvekilinin Hatasını Seçmen düzeltti

Seçmenin kendi kararına hürmetsizlik edeni cezalandıracğını ifade eden Özel, '31 Mart akşamında da söyledik. Seçmen her seçimde bir mektup yazar. O mektubu okudun ve anladın. Seni ödüllendirir. Anlamazsan cezalandırır. Bu başarıdan şımarmamak da böyle bir şeydir.

Mağlubiyeti kabullenip bundan ders almak da böyle bir şeydir. Ben mağlubiyeti kabul etmiyorum, kaba kuvvete başvuruyorum dersen bu sefer seçmen sana karşı bir sonraki seçimde kaba kuvvetin ne demek olduğunu gösterir. Kayseri’deki milletvekili arkadaşımız, yanlış yaptı ve partisine yanlış yaptırdı. Seçmen bu hatayı düzeltti.” diye konuştu.

Muhabir: HABER MERKEZİ