Türkiye A Milli Futbol takımı Euro2024 turnuvasında grubun son maçına Çekya karşısında çıkıyor. İlk 2 maçında 3 puan alarak grupta 2. sırada yer alan Türkiye, Çekya karşısında tamam mı, devam mı maçına çıkacak. Euro2024 heyecanı tüm Türkiye’de sürerken Kayseri’de vatandaşlar da bu heyecana ortak oluyor.

Kayseri’de dev ekranlar kurularak maçın keyfini bir arada yaşayan Kayserililer, Çekya maçını da birlikte izlemek için sabırsızlanıyor. Develi ilçesinde, Türkiye’nin önceki grup maçlarında olduğu gibi Çekya maçı için de dev ekran kurulacak. Böylelikle Develi halkı maçın coşkusunu birlikte yaşayacak.

Develi Cumhuriyet Meydanı’nda kurulacak dev ekranda Çekya maçı yayınlanacak. Belediye Başkanı Adem Şengül, Develi halkını yayınlanacak maç için Cumhuriyet Meydanı’na davet etti.

Develi’de Türkiye maçı için Dev Ekran nereye kurulacak?

Kayseri’nin O İlçesinde Büyük Değişim Başladı! Kayseri’nin O İlçesinde Büyük Değişim Başladı!

Develi Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Gruptan çıkma maçında Çekya ile karşı karşıya gelecek olan Milli Takımımıza yürekten başarılar diliyor; tüm hemşerilerimi Cumhuriyet Meydanımızdaki dev ekranda dev heyecanı yaşamaya davet ediyorum” ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Özel Haber