Kontrolden Çıkan Servis Minibüsü Yan Yattı: 9 Yaralı! Kontrolden Çıkan Servis Minibüsü Yan Yattı: 9 Yaralı!

Emekli polis Cengiz Bedir ile boşanma aşamasında olan ve oğlu Tarık Bedir ile birlikte yaşayan Zeynep Bedir ve oğlundan bir süredir haber alamayan yakınları, polise kayıp başvurusunda bulundu.

Polis, kayıp anne ile oğlunun bulunması için başlattı. Bu kapsamda; boşanma aşamasında olduğu ve hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Cengiz Bedir'i takibe aldı. Bedir'in, Kırklareli'nin Çmeköy'de evi ve tarlası bulunduğunu ve zaman zaman köye gidip geldiğini belirleyen polis, Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı ile ortak çalışma başlattı.

Cinayet33

Anne ve Oğlunun Cesedi Tarlada Gömülü Bulundu

Ekiplerin yaptığı ortak çalışmada, Cengiz Bedir'in dün akşam saatlerinde otomobiliyle köye geldiği ve hava karardıktan sonra tarlasının bulunduğu alana gidip geldiği tespit edildi. Bedir, gittiği İstanbul'da polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Cinayet222

Cengiz Bedir'in emniyette verdiği ifadede eşi ve oğlunu silahla öldürdükten sonra Kırklareli'nin Çeşmeköy'de ki tarlasına gömdüğünü itiraf ettiği öğrenildi. Jandarma ve polis ekipleri, bugün yaptığı çalışmada Zeynep Bedir ile oğlu Tarık Bedir'in cansız bedenini gömülü olduğu tarladan çıkardı. Anne ile oğlunun cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu'na götürüldü. Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA