Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezini kurşunlanma davasında yargılanan Engin ve Dilan Polat çifti için karar belli oldu. Ünlü çiftin davada beraatine karar verildi. Dilan Polat, eşi Engin Polat ve baba Sezgin Polat beraat etse de ailenin tutuklulukları devam edecek.

Duruşmada Ortalık Karıştı! Ünlü Fenomen Sinir Krizi Geçirip Yere Yığıldı!-1

Dilan Polat Sinir Krizi Geçirdi

Uzun süredir Kara Para aklama ve vergi kaçırma suçlarından cezaevinde olan Dilan ve Engin Polat aynı zamanda sosyal medya fenomeni Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanma davasında yargılanıyordu.
Dilan ve Engin Polat çiftinin yargılanmasına devam edildi. Yeniden hakim karşısına çıkan Dilan Polat duruşma esnasında kendisini kaybederek sinir krizi geçirdi. Yere yığılan ünlü fenomen "Allah'ım hiçbir suçum yok, Allah'ım ne olur kurtar" diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Ünlü Oyuncu Orası İçin Gereksiz Pahalı Dedi! Tatil Yaptığı Yerleri Sıraladı! Ünlü Oyuncu Orası İçin Gereksiz Pahalı Dedi! Tatil Yaptığı Yerleri Sıraladı!

Tüm bunlar yaşanırken Banu Parlak Dilan Polat'a destek oldu.

640Xauto (41) (1) (1)

Tutuklulukları Devam Edecek

Duruşma bir süre sonra olağan akışına döndü ve davada karar açıklandı. Parlak'ın güzellik merkezine yapılan silahlı saldırıyla ilgili olarak, Dilan ve Engin Polat çiftinin de aralarında bulunduğu 8'i tutuklu 11 sanığın yargılandığı davada, Dilan, Engin ve Sezgin Polat'ın tahliye edilmesine karar verildi. Ancak Polat ailesi başka suçlardan da yargılandığı için tutuklulukları devam edecek.

Engin-Dilan Polat Çifti Hakkında Şok Tahliye Kararı!-1

Banu Parlak Sevinç Çığlıkları Attı

Banu Parlak ise daha önce Dilan Polat hakkında ağır iddia ve ifadeler kullanmasına rağmen duruşma sonrasında sevinç çığlıkları atarak "Çok mutluyum tahliye" deyince sosyal medyada gündem oldu.

Kaynak: Haber Merkezi