Kayserispor'dan Ayrıldı, Amedspor'a Gitti! Kayserispor'dan Ayrıldı, Amedspor'a Gitti!

Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'un başarılı futbolcusu geçtiğimiz sezon gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti. Son şampiyon Galatasaray'ın da radarına giren tecrübeli futbolcu gösterdiği performansla büyük beğeni toplamıştı.

İlk 11’in vazgeçilmez oyuncularından ve Galatasaray'ın radarında ki isim Gökhan Sazdağı oldu. Oynadığı futbol ve saha içindeki liderlik özelliği ile taraftarın sevgilisi haline geldi. 

Gokhan879

2990 Dakika Sahada Kaldı

Kayserispor forması altında 2023-2024 sezonunda  2’si Türkiye Kupası olmak üzere 36 maça çıkan Gökhan Sazdağı, 2990 dakika süre aldı. 29 yaşındaki futbolcu bu süre içinde 6 kez asist yaparken 33 maçta ilk 11’de forma şansı buldu.

Onur Bulut'un Gitmesi Gökhan'a Yaradı

Kayserispor'dan Beşiktaş'a giden Onur Bulut'un mevkiisinde oynayan Gökhan Sazdağı, 2 sezonluk dönem içinde hem Çağdaş Atan hem Recep Uçar hem de Burak Yılmaz'ın vazgeçilmez ismi oldu. Başarılı futbolcu Kayserisporlu taraftarın en çok sevdiği oyuncular arasında yer alırken hırslı istekli ve mücadeleci oyun tarzıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Muhabir: Volkan Türkmenoğlu