4 Temmuz itibari ile Kayserispor, 2024-2025 sezonu için çalışmalara başladı. Yeni sezonda üst sıraları hedefleyen Kayserispor yönetimi ve futbolcuların hırsı dikkat çekti. Burak Yılmaz önderliğinde gerçekleştirilen antrenmdan hız ve kondisyon idmanı yapıldı. Antrenmana Majid Hosseini, Ali Karimi, Otabek Shurukov ve Anthony Uzodimma gibi futbolcular yurt dışında oldukları için katılım göstermediler. 

Sarı- Kırmızılıların süper yıldızı Bilal Bayazıt'ta Hollanda'dan dönüp bugünki sezon öncesi kampına katıldı. Geçtiğimiz sezon Trendyol Süper Lig'de yakaladığı istatistiklerle devleri gerisinde bırakan Bilal Bayazıt kurtardığı 137 net kurtarışla bu alanda 1'nci oldu. Birçok maçta takımını ipten alan Yıldız isim gelecek sezon çalışmalarına bireysel olarak başlamıştı. Bugün katıldığı antrenmanla beraber takımla çalışmalara başlayan Bilal'in oldukça istekli olduğu görüntülendi.

Adsız (1200 X 705 Piksel) 2024 07 05T151627.574

Birçok Takım Onun İçin Sıraya Girmişti!

Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu! Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu!

2023-2024 sezonunda göstermiş olduğu performansla Süper Lig ve Avrupa ekibi birçok takımı peşine takan Bayazıt, yeni sezonda da takımda Sarı-Kırmızılılarda kalmayı seçti. Avrupa'nın önemli takımları onun için scoutlar getirsede Kayserispor yönetimi net bir şekilde satmayacağız dedi.

Kaynak: ÖZEL HABER