Bir dönem ekranlara damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı 'Kara' karakteriyle hafızalara kazınan Usta oyuncu Hakan Boyav yine çok konuşulacak sözler söyledi. Ünlü oyuncu X sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda Metin Akpınar ve Uğur Dündar’a imalı ve ağır ifadeler kullanmaktan kaçınmadı.

Metin Akpınar Ve Uğur Dündar'a Gönderme Yapmıştı

Yaptığı dobra açıklamalarıyla tanınan usta oyuncu aynı zamanda oynadığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performansı ile de takdir topluyor. Boyav daha önce ‘Solcu olmayana ödül vermiyor’ sözleriyle gündeme gelmişti. Sert ifadeleri ve bomba etkisi yaratan paylaşımlarıyla adından söz ettiren oyuncu son olarak ise Metin Akpınar ve Uğur Dündar’ın günlerce gündemden düşmeyen babalık davasına yorum yaparak ilginç ifadelerde bulunmuştu.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda ünlü oyuncu Metin Akpınar ve Uğur Dündar hakkında "Şimdi Uğur Dündar ve Metin Akpınar ne oluyor kafam karıştı" ifadelerini kullanmıştı.

'Danaya Ortak Girmişler'

Ünlü oyuncu başka bir paylaşımda bununla da sınırlı kalmayarak Müjdat Gezer, Metin Akpınar ve Uğur Dündar’ın da içinde bulunduğu fotoğrafı paylaşarak "Haberiniz var mı 4 kişi danaya ortak girmişler" ifadesiyle büyük tepki topladı.

'Anan Belli Olurdu Ama Baban Belli Olmazdı'

Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı! Gülşen'in Sahne Kıyafeti Yürekleri Hoplattı!

Boyav bu İki ünlü isime yaptığı ağır ifadelerine son vermeyerek bir paylaşım daha yaptı.

Son paylaşımında yine aynı fotoğrafı paylaşarak üzerine şu notu düştü:

“ 'Atatürk olmasaydı anan belli olurdu ama baban belli olmazdı’ diyenlerin çocukları DNA testiyle babalarını arıyor”

Kaynak: Özel Haber