Telefonla oynarken ofise leopar girdiğini gören çocuk soğukkanlılıkla kaçmayı başardı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Bir Düğün salonunun ofisinde cep telefonuyla oynayan 12 yaşındaki Mohit Ahire, açık olan kapıdan Leoparın girdiğini görünce soğukkanlılığını koruduğu anlar sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.

Leoparın önünden sakince geçerek ofis içerisine girmesiyle paniğe kapılmayan çocuk, soğukkanlı bir şekilde leoparın arkasından kapıyı kapatarak kaçtı.


Hindistan’da 12 yaşındaki bir çocuğun leopara karşı soğukkanlı tavırları izleyenleri hayrete düşürdü. Maharashtra eyaletinde bir düğün salonunun ofisinde şarjdaki telefonuyla oyun oynayan Mohit Ahire, bir anda hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı.

Dünyaca Ünlü Rap Yıldızı Müslüman Oldu Dünyaca Ünlü Rap Yıldızı Müslüman Oldu

Ofise Leoparın Girdiğini Gördü

Leoparın içeriye girmesi karşısında soğukkanlılığını koruyan Ahire, sakince telefonunu alıp ofisten çıktı. Normal bir olayla karşılaşmış gibi davranan çocuk kapıyı leoparın arkasından kapattı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Ahire’nin soğukkanlı ve hızlı hareketleri dikkatlerden kaçmadı. Düğün salonuna gelen ekipler daha sonra leoparı sakinleştirerek ofisten güvenli bir şekilde çıkardı ve doğan ortamı olan ormana bıraktı.

Editör: Ahmet Bolat