Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Boyçelik Erva Spor Okulu'nun açılışında Vali Gökmen Çiçek ile ilgili övgü dolu sözler söyledi.

Bizleri başta Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak her mahallede Erva spor okullarıyla birlikte büyüyen gençlerimizin, çocuklarımızın sporun tabana yayılması hem temel ahlaki gelişimi, milli, manevi gelişimlerle birlikte geleceğin teminatı olan gençlerimize buralarda spor eğitimiyle birlikte değerler eğitimimizin de verilmesi, çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlarken hem sağlıklı yaşam adına hem de geleceğin sporcularını yetiştirme adına da önemli merkezlerden biri oluyor’ dedi.

TOHM Sporcuları Madalyalarla Kayseri'ye Döndü! TOHM Sporcuları Madalyalarla Kayseri'ye Döndü!

34 Erva Spor Okulu Açıldı

Çeşitli mahallelerde 34 Erva Spor Okulu açıldığını ifade eden Kabakcı, ‘Bugün de yine Boyçelik öncülüğünde değerli başkanımızın himayelerinde muhteşem bir tesisi açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu vesileyle gerçekten de her mahallede olduğu gibi desteklerini esirgemeyen başta sayın valimize değerli  iş adamları olarak da desteklerini veren büyüklerimize hürmetlerimizi, saygılarımızı sunuyoruz. İnşallah şu ana kadar 8 bin 500 sporcunun üzerinde çalışmamız ve eğittiğimiz gençlerimiz var. Bundan sonrasında hazırda 4 Erva Spor okulumuzda hazır beklemekte. İnşallah onu da çok kısa sürede sayın valimizin talimatlarıyla gerçekleştireceğiz’ açıklamasında bulundu.
 

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU