Kayseri İl emniyet Müdürlüğü, kentte uyuşturucuyla mücadele kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla Kayseri polisi, denetimlerini titizlikle sürdürüyor. 

Şehrin en yoğun insan trafiğinin olduğu ve vatandaşların seyahat için kullandıkları Şehirler arası otobüs terminalinde hareketli saatler yaşandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğü ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından uyuşturucu madde bulundurduğu tespit edilen bir şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kayseri Otobüs Terminali'nde Hareketli Dakikalar! Polis Ekipleri Harekete Geçti! (3)

Kayseri’de Uzman Çavuşun Öldürüldüğü Davada Yeni Gelişme! Kayseri’de Uzman Çavuşun Öldürüldüğü Davada Yeni Gelişme!

Şehirler arası otobüsle Kayseri’ye yüklü miktarda uyuşturucu sokmak isteyen şüpheli A.E. (19), polis ekiplerini harekete geçirdi. Polis ekiplerinin terminalin yoğun olduğu saatlerde operasyon düzenlenmesine rağmen titizlikle yürütülen çalışmada şüpheli A.E. başarıyla yakalanarak gözaltına alındı. 

Kayseri Otobüs Terminali'nde Hareketli Dakikalar! Polis Ekipleri Harekete Geçti! (2)

Şüphelinin üzerinde gerçekleştirilen aramalarda 1 kilo 7 gram uyuşturucu madde bulundu. Ekipler tarafından uyuşturucuya el konulurken, A.E. işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.

Kaynak: Kurum Bülteni