Geçtiğimiz gün yaşanan Melikgazi ilçesi Danişmentgazi Mahallesi’ndeki 5 yaşındaki çocuğa yabancı uyruklu şahıs tarafından taciz etmesi olayı sonrası Kayseri’de hareketli saatler yaşanmıştı. Kayseri halkı sokağa dökülerek yaşanan olayı protesto ettiler. Kayseri polisi geniş güvenlik önlemleri alırken AK Partili Belediye Başkanlarının ortalarda görünmemesi dikkat çekmişti. Başkanların herhangi bir açıklamada bulunmaması tepki çekmişti. Sebebi ortaya çıktı.

AK Partili Belediye Başkanları Nerede?

AK Parti Belediye Başkanlarının Kayseri’de olmadığı ortaya çıktı. Dün akşam saatlerinde Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde yer alan  Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldığı ortaya çıktı. Toplantıya Kayseri’de bulunan 8 AK Parti Belediye Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın katıldığı öğrenildi. Böylelikle AK Parti Belediye Başkanlarının Kayseri’de neden olmadıkları gün yüzüne çıkmış oldu.

Kayseri’de Ak Partili Belediye Başkanları Dün Neredeydi Sebebi Ortaya Çıktı! (2)

Mustafa Elitaş da Kızılcahamam’da

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu sosyal medya hesabından bir fotoğraf karesi paylaşarak; “Ankara Kızılcahamam’da AK Parti “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı” na katılıyoruz. “Tevazu, Samimiyet ve Gayret” ile vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Genel Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Elitaş ve Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz’ın tecrübelerini dinliyoruz. Türkiye Yüzyılı’na yakışır hizmetlerimize yenilerini eklemek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Öğrencilere Kötü Haber: Yurt Ücretlerine Yüzde 300 Zam Geldi! Öğrencilere Kötü Haber: Yurt Ücretlerine Yüzde 300 Zam Geldi!

Kayseri’de Ak Partili Belediye Başkanları Dün Neredeydi Sebebi Ortaya Çıktı! (1)

Kaynak: Özel Haber