Tüm Türkiye de olduğu gibi Kayseri’de de çiçekçilerde 14 Şubat yoğunluğu başladı. Vatandaşlar tarafından en çok kırmızı gülün tercih edildiği çiçekçilerde, fiyatlarda merak konusu oldu. En ekonomik buket 300 TL den satışa sunuluyor.

Çiçekçi Mehmet Bener, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Saksı çiçekleri, orkideler, antoryumlar, teraryumlar ve kesme çiçek bitkilerinde hazırlıklarımızı yaptık. Tüm müşterilerimizi bekliyoruz. 14 Şubat yoğunluğumuz da başladı. Adreslere, iş yerlerine, evlere teslim yapıyoruz. Aynı zamanda da iş yerimize gelerek, çiçeklerini teslim alabiliyorlar” diye konuştu.

Ramazan Sofralarının Vazgeçilmezi Hurmaya Zam Geldi Ramazan Sofralarının Vazgeçilmezi Hurmaya Zam Geldi

Çiçek19

Herkesi Alışverişe Bekliyoruz’

Buketler isteğe göre hazırlanıyor diyen çiçekçi Bener, “300 TL’den başlıyor. 500-750 TL bantlarında seyrediyor. Üst fiyatımızda sınır yok. Diğer ürünlerimizde 500 TL, 750 TL ve bin TL’ye kadar değişiyor. Çiçeklerin yanında uçan balonlarımız, sticker, ayıcık buketleri gibi ürünlerimizde var. Sevgililer Günü’nde kırmızı gül her zaman için tercih ediliyor. Şimdiden tüm halkımızın Sevgililer Günü kutlu olsun. Herkesi alışverişe bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Muhabir: Sevilay AY