Kayseri'de Dikkat Çekecek Uyarı: Bazı İhmallerin Telafisi Yoktur! Kayseri'de Dikkat Çekecek Uyarı: Bazı İhmallerin Telafisi Yoktur!

Kurban Bayramı bu yıl 16 Haziran Pazar günü başlıyor. 16-17-18-19 Haziran günler Kurban Bayramı idrak edilecek. Bayrama kısa bir zaman kala vatandaşlar kurban telaşına düşerken Kayseri’de toplu ulaşımın ücretsiz olup olmayacağı merak konusu oldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramında toplu ulaşımın ücretsiz olacağını açıklarken gözler Kayseri’ye çevrildi.

2023’te Tramvay Ücretsiz Oldu!

Kayseri’de 2023 yılında Kurban Bayramı süresince tramvay hatlarının ücretsiz olacağı açıklanmış ve Kayserililer tramvayları bayram süresince ücretsiz kullanmıştı.

Başkan Büyükkılıç Duyurmuştu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, geçtiğimiz yıl Kayserililerin Kurban Bayramı boyunca şehir içinde rahat bir şekilde seyahat edebilmeleri için tramvay hatlarının ücretsiz olacağını duyurmuştu. Bu yılda Kurban Bayramı süresince tramvay hatlarının ücretsiz olup olmayacağı merak edilirken konu ile alakalı Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin açıklama yapması bekleniyor.

Kaynak: ÖZEL HABER