Kayseri Melikgazi ilçesinde uzayan o kuyruğu görenler adeta kendilerini kalabalığın içinde buldu. İzdiham yaşanan alan vatandaşların iğne atsa yere düşmeyeceği bir hal aldı.

Kayseri'de Uzayan Kuyruğu Görenler Sıraya Girdi! Büyük Merak Uyandırdı!-1

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde Hunat Hatun bölgesinde biriken insan topluluğu herkesin dikkatini çekerken uzayan ve kalabalıklaşan kuyruğun ne için toplandığı merak konusu oldu. Vatandaşların adeta girmek için direndikleri kapının önünde uzun süre bekleyişler yaşandı.

İndirim Kuyruğu Olduğu Ortaya Çıktı

Vatandaşın uzun süre büyük bir sabırla beklediği kuyruğun nedeni ise ortaya çıktı. Özel bir kozmetik firmasının indirim haberini alanların çoğunun firmanın Hunat Hatun bölgesinde bulunan şubesine akın ettiği görüldü.

Kayseri'de Uzayan Kuyruğu Görenler Sıraya Girdi! Büyük Merak Uyandırdı!-2

Yalnızca Kadınlar Değil Erkekler de Kuyruğa Girdi

Yalnızca kadınların değil aynı zamanda erkeklerin de bulunduğu kuyrukta izdiham yaşandığı görüldü. Firma yetkililerinin ise bu indirim sonrası kapıyı zorlayan vatandaşlara karşı önlemler alması dikkat çekti.

Yüzde 75 İndirim Yapıldı

Üniversite Sınavında Yaşa Takılanlar! 2. Üniversiteye Yaş Sınırı Getirildi Üniversite Sınavında Yaşa Takılanlar! 2. Üniversiteye Yaş Sınırı Getirildi

Ürünlerinde yüzde 75 oranında büyük bir indirim yapan firmanın önünde içeriye girmek için heyecanla bekleyen vatandaşların tek tek içeriye alındığı görüldü. Sırada bekleyen bir vatandaş ise firmanın bütün şubelerinin tıka basa dolu olduğunu belirterek burada oluşan kuyruğun diğerlerine nazaran sakin ve kısa kaldığını söyledi.

Kaynak: Özel Haber

Muhabir: Merve Erol

Kaynak: Özel Haber