Bünyan ilçesinde eksik ve ihtiyaçlarını bildiren vatandaşlar, taleplerine olumlu dönüş aldı. Belediye Başkanı Selahattin Metin, ekiplere talimatı verdi. Bu doğrultuda vatandaşların ihtiyaçları ve ilçedeki eksikler giderilmek için çalışmalar başladı.

Vatandaş İstemişti!

İlçeye bağlı Camiikebir Mahallesi Yukarı Mezarlık bölgesinde, mezarlık alanı çevresinde bulunmaması ve vatandaşların yoğun talebi ve isteği üzerine Başkan Metin’in talimatı ile yapımına başlanan abdesthane ve WC alanında çalışmalar sona geldi.

Vefat Eden Deprem Bilimcinin Son Uyarısı Ortaya Çıktı! 7 Şehir Etkilenecek! Vefat Eden Deprem Bilimcinin Son Uyarısı Ortaya Çıktı! 7 Şehir Etkilenecek!

Kayseri'de Vatandaş Talep Etmişti! Başkan Harekete Geçti! (6)

Son düzenleme ve eklemelerin yapılması ile vatandaşlarımıza hizmete başlayacak.

Kayseri'de Vatandaş Talep Etmişti! Başkan Harekete Geçti! (2)

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Selahattin Metin, “İlçemizin eksik ve ihtiyaçlarını hem hemşehrilerimizin talep, istekleri ve yerinde tespitlerimiz doğrultusunda gideriyoruz. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kayseri'de Vatandaş Talep Etmişti! Başkan Harekete Geçti! (1)

Kapalı Kamelyalar Kuruldu!

İlçe sakinlerinin yoğun olarak kullandığı sağlık ocağı, okul bahçesi gibi toplu kullanım alanlarına, vatandaşların talebi üzerine kapalı kamelyalar kuruldu. Yapılan hizmetten sonra vatandaşlar, Başkan Metin’e teşekkürlerini iletti.

Kayseri'de Vatandaş Talep Etmişti! Başkan Harekete Geçti! (5)

Başkan Metin, “Değerli hemşehrilerimizin talebi ve tespitlerimiz üzerine mahallelerimizde sağlık ocağı, okul bahçesi gibi alanlara kamelyalar kurduk. Mahallelerimizin eksik ve ihtiyaçlarını tespit ederek en hızlı şekilde gidermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

Kayseri'de Vatandaş Talep Etmişti! Başkan Harekete Geçti! (7)

Kaynak: Kurum Bülteni