Kayseri’de Hapis Cezası Bulunan Hükümlü, AVM’de Polisle Kovalamaca Oynadı! Kayseri’de Hapis Cezası Bulunan Hükümlü, AVM’de Polisle Kovalamaca Oynadı!

Develi ilçesinde Belediye Başkanı Adem Şengül’ün talimatlarıyla, bir çok noktada zabıta ekipleri tarafından denetimler gerçekleşiyor. Kaldırımları işgal eden işletmelere uyarılar yapılırken, Gıda işletmelerinde ise usule aykırı üretim yapılıp yapılmadığı denetlenerek hijyen kontrolleri gerçekleştirildi. 

Kayseri'nin Develi Ilçesinde Zabıta Ekipleri Yahyalı Semt Pazarı'nda Denetimler Gerçekleştirdi. (2)

Bu kapsamda gerçekleştirilen denetimlerde; Develi Belediyesi Grup Merkezi Ölçüler ve Ayar Memurluğu ekipleri yine gruba bağlı olan Yahyalı  Semt Pazarı’nda Yahyalı Belediyesi zabıta ekipleri ile birlikte denetimler yaptı. Yapılan denetimlerle ilgili yönetmeliğe uygun olmayan Çin malı teraziler toplanarak gerekli uyarıların yapıldığı bilgisi paylaşıldı.

Kayseri'nin Develi Ilçesinde Zabıta Ekipleri Yahyalı Semt Pazarı'nda Denetimler Gerçekleştirdi. (4)
İlçenin her yerinde yapılan denetimler ile ilgili Develi Belediye Başkanı Adem Şengül, “Her fırsatta ısrarla vurguladığımız gibi saha denetimlerimiz dahil bütün çalışmalarımızın temel amacı, "Develi halkımızın sağlığını, huzurunu, üstün menfaatlerini korumak ve halkımız için daha düzenli ve güvenli yaşam alanları oluşturmaktır. Bu çerçevede, belediyemize bağlı ekiplerimiz yıl içerisinde denetimlerine aralıksız devam edecek olup, ilgili mevzuatlara uygun, adil ve şeffaf olarak gerçekleştirileceğimiz denetimler ile "Daha Yaşanılabilir Modern Develi" hedefimize hep beraber hızla ulaşacağımıza olan inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

Kayseri'nin Develi Ilçesinde Zabıta Ekipleri Yahyalı Semt Pazarı'nda Denetimler Gerçekleştirdi. (1)

Kaynak: haber merkezi