Magazin dünyasını sallayan polemikleriyle adından sıkça söz ettiren eski manken Deniz Akkaya yaptığı son paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. Ünlü isim kızıyla yazışmalarını ifşa ederken aynı zamanda eski eşi ve avukatının evine girmek için kapıya dayandıkları anları sosyal medya hesaplarından yayınladı. 

Kayserili Ünlü İsimden Skandal Paylaşımlar! Kızıyla Mesajlarını İfşa Etti!-5

Ünlü manken Deniz Akkaya kızı Ayşe ile yaşadığı olaylarla gündeme gelmişti. Kızının kendisini darp ettiğini ve balkona kilitlediğini söyleyen Akkaya aynı zamanda Devlet korumasına alınan kızı için ‘’Burnu sürtsün diye ben gönderdim’ ifadesini kullanmıştı. Bu olayların ardından Akkaya’nın kızının velayeti eski eşi Efe Özbilgin’e verilmişti. 

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 06 25T120201.546 (1)

Sosyal medyada sivri dili ve dobra açıklamalarıyla olay olan Deniz Akkaya’nın skandal dolu paylaşımlarına bir yenisi daha eklendi. Akkaya kızı ile olan WhatsApp mesajlarını sosyal medya hesabından ifşa etti. Ünlü mankenin kızına uyguladığı psikolojik şiddet ve kullandığı kelimeler büyük tepki çekti. 

Ünlü manken kızının mesajlarını şu ifadeleri sosyal medyada sızdırdı. 

"Ve evet çok sinirlendiğim zamanlar oldu ve dozu giderek arttı. Okula gidip ağlamıştır, ama okuldaki yetkisiz eleman hanımefendi neden ağladığını tam olarak açıp bana sormuş mudur hayır! Çocuğumun spor yapmasını istemem kadar doğal bir şey var mı? Ve spor ancak zorlanıldığında başarı getiren bir akışkanlıktır. Utanmaz arlanmaz ailem, Ayşe’yi bize gönderiyordu derken sebebini hiç anlattınız mı anlatmadınız! Benim ailem için spor önemli bir şey değil, günde 20 saat televizyon seyretse en iyi çocuk babam için o, bunun sebebini de en acı gerçekleri ile anlatacağım zamanı gelince…
Evet çocuğum için en iyisini istedim yeri geldiğinde spora gitmesini zorladım… Keşke zorlamasaymış olduğu haline bıraksaymış tıpkı babası gibi hayatımı yaşamaya devam etseydim doğru"

Kayserili Ünlü İsimden Skandal Paylaşımlar! Kızıyla Mesajlarını İfşa Etti!

Deniz Akkaya'nın ifşaları bununla sınırlı kalamdı ve  aynı zamanda eski eşi Efe Önbilge ve avukatının kızının pasaportunu almak için eve girmeye çalıştıklarına dair görüntüleri paylaştı.  Ünlü isim eski kocasının derdinin pasaport olmadığını eve girmek olduğunu ifade ederek, mahkemenin verdiği kararı da paylaştı.

Evliliğe Adım Atan Kadir Ezildi Sözden Kareleri Paylaştı! Yorum ve Beğeni yağdı! Evliliğe Adım Atan Kadir Ezildi Sözden Kareleri Paylaştı! Yorum ve Beğeni yağdı!

Kayserili Ünlü İsimden Skandal Paylaşımlar! Kızıyla Mesajlarını İfşa Etti!-1

Deniz Akkaya’nın kızına uyguladığı psikolojik şiddet gündemi sallarken ünlü isime tepkiler çığ gibi büyüdü. 

Kaynak: Haber Merkezi