Kayserililerin kurban bayramında ücretsiz olarak yararlandığı hizmetten binlerce insan ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatlarıyla Kurban Bayramı’nın 2, 3 ve 4’üncü günleri ziyaretçilerine kapılarını ücretsiz olarak açan Büyükşehir Belediyesi'ne ait Hayvanat Bahçesi 3 günde 30 bin kişi ziyaret etti.

153 türde yaklaşık bin 600 hayvanı misafir eden Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi ziyaretçi akınına uğradı.

Özellikle bayramlarda yoğun ilgi gören Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Vatandaşlar Yoğun İlgi Gösterdi

Kurban Bayramı’nın 1’inci günü kapalı olan hayvanat bahçesi, bayramın 2, 3 ve 4’üncü günlerinde Kayserililer ve şehir dışından gelen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Hayvanat2

Gerekli aşı uygulamaları ve hayvan sağlıkları ile ilgili koruyucu uygulamaların veteriner hekimler tarafından yapıldığı Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’nin Kurban Bayramı’na özel ücretsiz olarak ziyarete açılması özellikle çocukları çok mutlu etti.

Kayseri’de Kaymakam Veda Etti! Kayseri’de Kaymakam Veda Etti!

30 Bin Kişi Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi 3 günde 30 bin kişiyi ağırlarken hem eğlenen hem öğrenen minikler başta olmak üzere hayvanat bahçesini ziyaret eden ve birçok türden hayvanı ilk defa yakından görme fırsatı bulan vatandaşlar, bayrama özel ücretsiz ziyaret uygulamasından dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkür etti.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ