Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği tarafından gerçekleştirilen vefa gecesinde esnaflarla bir araya geldi. 

Büyükkılıç Esnaflarla Buluştu

Esnaf dostu anlayış ile çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yerel yönetim hizmetleri kapsamında tüm kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile dayanışmaya özen göstermeye ve esnaflarla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.
Bu kapsamda, Başkan Büyükkılıç, Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği tarafından gerçekleştirilen 2’nci Vefa Buluşması’na katıldı.

Esnaf

Kayseri'den Giden Uçağın İnişini Engelledi! Darbenin Seyrini Değiştirdi Kayseri'den Giden Uçağın İnişini Engelledi! Darbenin Seyrini Değiştirdi

Sarraf Ve Kuyumculara Teşekkür Plaketi
Kapris Park Balo Kongre Merkezi’nde gerçekleşen programa Başkan Büyükkılıç’ın yanı sıra Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile sarraf ve kuyumcu esnafları katıldı.
Programda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, mesleğe uzun süre emek veren sarraf ve kuyumculara da teşekkür plaketi verdi.

Esnaf 4
Kentte birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiğini ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Kayseri Sarraflar ve Kuyumcular Derneği’nin düzenlediği 2’nci Vefa Buluşması programında şehrimizdeki esnaflarımızla bir araya gelerek mesleğe emek veren sarraf ve kuyumcularımıza teşekkür plaketi takdim ettik” diye konuştu.
Büyükkılıç, bir aile anlayışıyla esnafların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini belirtti.

Esnaf5

Kaynak: Kurum Bülteni