Kayseri’nin en büyük ve en kapsamlı Türkiye’nin ise sayılı atlı spor merkezi olan Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde binicilik eğitimleri başlıyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen eğitimler,  yoğun ilgiyle karşılanırken, kontenjanlar şimdiden doldu. Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Spor A.Ş., Kayserililere sporu sevdiren bir anlayışla faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. 

Kayseri’nin En Büyük Tesisine Yoğun İlgi! Yer Kalmadı! (4)
Bu çerçevede, Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Merkezi ve Spor A.Ş. bünyesinde hizmet veren Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde erkek, kadın, genç, yetişkin 7’den 70’e herkesin faydalanabileceği binicilik eğitimleri düzenleniyor.

Yaşanan Olaylarla İlgili Şirketlerden Açıklama Gelmeye Başladı! Yaşanan Olaylarla İlgili Şirketlerden Açıklama Gelmeye Başladı!

Kayseri’nin En Büyük Tesisine Yoğun İlgi! Yer Kalmadı! (3)

Binicilik Derslerinin İçeriğinde Neler Var?
Büyükşehir Belediyesi Atlı Spor Merkezi’nde haftada 2, toplamda 8 derslik eğitim paketi planlanıyor. Dersin içerisinde biniciliğe dair birçok konu, hem teorik hem de uygulamalı eğitimlerle at severlere sunulmaya hazırlanılıyor.

Kayseri’nin En Büyük Tesisine Yoğun İlgi! Yer Kalmadı! (2)

Yoğun İlgi!
Binicilik eğitimlerinin nerede yapıldığı merak ediliyor. Anadolu Harikalar Diyarı Spor Tesisleri arkasında faaliyet göstermekte olan Geleneksel Sporlar Binicilik ve Okçuluk Tesisi’nde hayata geçirilen binicilik eğitimleri için kayıtları ilk günden yoğun ilgi gördü. Sporseverlerin akın ettiği binicilik kursunda kontenjanlar doldu.
Kayseri’nin En Büyük Tesisine Yoğun İlgi! Yer Kalmadı! (1)

Detaylı Bilgi İçin
Düzenlenecek binicilik eğitimleri için başlama yaşı 9 olarak belirlendi. Eğitimler hakkında detaylı bilgilere 05303750038 numaralı telefon üzerinden erişebilecek.
 

Kaynak: Kurum Bülteni