2023-2024 sezonunda 3 Teknik Direktör ile çalışan Kayserispor, yönetimi en son çareyi Burak Yılmaz'da buldu. Avrupa hedefleri ile sezona başlayan Sarı-Kırmızılılar sezon sonu kümede kalma savaşı verdi. Birçok futbolcusunun uzun süren sakatlığı bazı futbolcuların formsuzluğu Kayserispor yönetiminin elini kolunu bağladı. Burak Yılmaz'la mağlubiyet serüvenini bitiren Kayserispor, puan ve puanlar alarak ligde kalmayı başardı.

Adsız (1200 X 705 Piksel) (81)

Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu! Kayserispor O Kulübü Satın Alacak mı? Başkan Son Noktayı Koydu!

Burak Yılmaz Elindeki Oyuncu Grubuna Güveniyor!

2024-2025 sezonuna dahada iddialı girmek isteyen Ali Çamlı ve yönetimi bu sefer işin sonunuda güzel getirmek istiyor. 2 Dönemlik transfer yasağı sebebiyle iç transferde gaza basan yönetim neredeyse geçen sezonki kadroyu korudu. Geçtiğimiz sezonun sonlarında yakalanan takım ruhunu bu sefer Burak Yılmaz'la sezonun başında kazanmak istiyor. Carlos Mane, Ali Karimi ve Miguel Cardoso gibi yıldız futbolcularla sözleşme uzatan Sarı-Kırmızılılar 2024-2025 sezonunda bu futbolculardan çok şey bekliyor.

Kayserispor'un geçmişten kalan borçları ve haksız fesih sebebiyle aldığı 2 dönemlik transfer yasağının kalkmaması halinde Burak Yılmaz, elindeki oyunculara güveniyor. Yeni sezon kampında Burak Yılmaz'ın nasıl bir tutum sergileyeceği merakla futbolseverler tarafından bekleniyor.

Kaynak: ÖZEL HABER