Süper Lig’de mücadele eden Kayserispor’un genç yıldızları Baran Ali Gezek ve Muhammed Eren Arıkan, UEFA Avrupa U19 Şampiyonası finallerine katılacak U19 Millî Takımı’na davet edildi.

Baran Ali Gezek2

Baran Ali Gezek Dikkat Çekiyor

Genç Milli Takım’da 6 maçta forma giyen Baran Ali Gezek bu maçlarda 426 dakika sahada kalırken Kayserispor forması altında genç oyuncu geçtiğimiz sezon 10 müsabakada forma şansı buldu. Muhammed Eren Arıkan ise Süper Lig’de ve Türkiye Kupası’nda birer maç forma şansı buldu.

Kayserispor'da Kartal Kayra Yılmaz Harekatı! Kayserispor'da Kartal Kayra Yılmaz Harekatı!

Kayserispor’un genç yıldızları şampiyonada iyi bir performans sergileyerek lig öncesi Teknik Direktör Burak Yılmaz’ın gözüne girmek istiyor.

Baran Ali Gezek Muhammed Eren Arıkan 1

29 Haziran Cumartesi Günü Toplanacaklar

Kuzey İrlanda'nın ev sahipliğinde 15-28 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek UEFA Avrupa U19 Şampiyonası finallerine katılacak U19 Millî Takımının aday kadrosu belli olurken kadroya davet edilen futbolcular, 29 Haziran 2024 Cumartesi günü saat 18.00'de TFF Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak. U19 Millî Takımı, UEFA Avrupa U19 Şampiyonası Finalleri hazırlıklarını 7 Temmuz 2024 tarihine kadar Riva'da sürdürecek. Ardından karşılaşmaların oynanacağı Kuzey İrlanda'ya gidecek ve çalışmalarına Belfast'ta devam edecek.
Muhammed Eren Arıkan1

Kaynak: HABER MERKEZİ