Kayseri Gazeteciler Cemiyeti kurucularından Hüsamettin Urfalıer trafik kazası sonrası hayatını kaybetti. Urfalıer’in ölümü Kayseri’yi yasa boğdu.

Kayseri’nin tanınan gazetecilerinden olan isim Gazeteci Urfalıer, Kayseri'de tarih boyunca meydana gelen önemli olayları detaylı bir şekilde anlatarak unutulmayan olayları gelecek kuşaklara aktaracak yazıları kaleme aldı.

Yazar Urfalıer, kitabı ile ilgili ‘Bu kitabı yazmamdaki amaç, sevdalısı olduğum memleketim Kayseri ve Türklük hakkında genel kültür ve tarihi bilgileri harmanlamak, örf, adet, gelenek ve göreneklerimizi güzel ahlaki değerlerimizi derlemek, bunları tanıtarak bizden sonraki kuşaklara aktarılmasını sağlamaktır’ cümlelerini kurmuştu.

G P U D Ql3 Xg A A Q Uc

KASKİ Hukuk Müşaviri Cüneyt Urfalıer’in muhterem babası, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti kurucularından Hüsamettin Urfalıer trafik kazası geçirdi. 79 yaşındaki Urfalıer, kaza sonucu hayatını kaybetti.

Yarına Dikkat! Kayseri’nin O İlçesine Uyarı Geldi! Yarına Dikkat! Kayseri’nin O İlçesine Uyarı Geldi!

Deniz Postası TV olarak elim bir trafik kazası sonucu aramızdan ayrılan duayen Gazeteci Hüsamettin Urfalıer’e Allah’tan rahmet, ailesine ve meslektaşlarına başsağlığı diliyoruz.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ