Show TV ekranlarında dolu dizgin devam eden Kızılcık Şerbeti entrikaları ve kaos dolu bölümleriyle adeta seyirciyi hipnotize etti. Popüler dizi yayınlanan her bölümüyle hayranlarına heyecan dolu bir serüvenin kapılarını aralarken aynı zamanda ters köşe yapmayı da ihmal etmiyor. Kızılcık Şerbeti dün akşam yayınlanan 65. Bölüm 2. Fragmanıyla sosyal medyayı salladı. 

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!-1

Dizinin Oyuncuları Magazin Dünyasını Süslemeye Başladı

Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç gibi önemli isimlerin yer aldığı fenomen dizi her hafta gündem olmayı başarıyor. Yeni sezonda da hayranlarının karşısına çıkacağı öğrenilen Kızılcık Şerbetinde sular durulmuyor. 

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!-2

Son günlerde dizinin oyuncuları hakkında çıkan haberler Kızılcık Şerbeti setini karıştırırken yaşanan bu olaylar aynı zamanda dizinin adının daha da duyulmasına yol açtı. Feyza Civelek’in uyuşturucu skandalı Sıla Türkoğlu’nun alkollü trafiğe çıkmasıyla katlanırken son olarak Müjde Uzmanın tükenmişlik sendromu olayı gündeme geldi.

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!-6

Dizinin makyözünün kovulmasına yol açan bu olay sonrası Kızılcık Şerbeti dizi oyuncularının adı magazin dünyasını süslemeye başladı.  Bu yaşanan olayların oyuncu kadrosunda eksilmeler yaşanmasına sebep olduğu söylentileri dolaşırken dizinin hikâyesinde ne tür değişiklikler yaşanacağı da merak konusu oldu. 

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!-4

Fatih Karakterinin Neler Yapacağı Merak Konusu Oldu

Ünlü oyuncu Kaan Taşaner'in Giray karakteriyle diziye dâhil olması sonrasında dizide Sıla Türkoğlu’nun hayat verdiği Doğa Karakteri ile yollarının kesişmesi ve sonrasında üst üste yaşanan olaylar seyirciyi ekran başına kilitledi. Doğukan Güngör’ün canlandırdığı Fatih karakterinin ise neler yapacağı merak konusu oldu. 

Kızılcık Şerbeti’nde İpler Kopuyor! Gerçekleri Tokat Gibi Çarpacak!-5

Görkem Ve Ömer'in Gizli Aşkı Dizinin Dengelerini Altüst etti

Tüm bunlar sosyal medyada gündem olmaya devam ederken Dizide Doğa, Giray ve Fatih sarmalını bile geride bırakacak olaylar yaşanmaya başladı. Özgecan Acar’ın hayat verdiği Görkem karakteri Fatih ile evlendikten sonra gerçek yüzünü göstererek tüm ailenin Doğa’yı mumla aramasına sebep olmuştu. Fırtınalar yaratan bu karakterin Fatih’in amcası Ömer ile yaşadığı gizli aşk ise dizideki dengeleri altüst etmeye yetti. 

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 05 28T182431.509 (1)

Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi! Ünlü Fenomen Çektiği Videoyla İlk Kez Sevgilisinin Yüzünü Gösterdi!

Nilay Gerçekleri Pembe'ye Anlatıyor 

Yayınlanan 65. Bölümün 2. tanıtımında ise Görkem ve Ömer hakkındaki gerçekleri öğrenen Nilay’ın neler yapacağı merak konusu oldu. Oldukça sivri dilli ve dobra bir karakter olan Nilay’a Fatih’in inanıp inanmayacağı da kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Yayınlanan fragmanda Nilay’ın olaylara kayıtsız kalamayarak Fatih’in annesi Pembe’nin gerçekleri yüzüne tokat gibi çarptığı bir sahnenin olduğu görüldü. Nilay’ın gerçekleri anlattığı sahne de ise Ömer ve Görkem ile ilgili elinde kanıt bulunması ve fotoğrafı Pembeye göstermesi büyük ses getirdi. 

Kaynak: Özel Haber